poszukuje okien

Gość

poszukuje okien

Post autor: Gość » ndz paź 06, 2002 5:30 pm

Chcąc wymienić okna zrobiłam rundę po zakładach oferujących tę usługę i dopiero mam mętlik w głowie. Podobały mi się najbardziej profile Salamander, bo takie białe i błyszczące, ale to tylko względy estetyczne. W każdy zakładzie chwalono swoje, a ja nie mam w dalszym ciągu pojęcia, które wybrać? Może mi ktoś poradzi na co powinnam zwracać uwagę.
maria1@o2.pl

oknoAD

GRADZIK

co wybrac?

Post autor: GRADZIK » śr paź 09, 2002 4:40 pm

sadze iz masz nielada problem :o
kieruj sie zdrowym rozsadkiem i
zasobnoscia portfela... z oknami jest jak z samochodami
niby wszystkie jedzdza, hamuja, maja swiatla itd...
a tak naprawde to tylko od uzytkownika zalezy co wybierze
....i oczywiscie jego portfela

reasumujac - na nowy dom wybierz okna z profilu Veka Top Line
lub GoldenLine z profilu Brugmann rowniez bierz pod uwage
aluplast profil Ideal 3000

Zycze dobrego wyboru...... i polecam swoje uslugi :)
tel.:0603 080 334

marzena

coś o oknach

Post autor: marzena » śr paź 09, 2002 5:27 pm

Większość produkowanych okien spełnia przewidziane normy techniczne- mężczyźni zwracają uwagę na ilość komór , wzmocnienia ościeżnicy,skład chemiczny profilu itp.Widziałam wielokrotnie jak potrafią sie tym pasjonować !
Moi klienci kupują okna dlatego ,że są piękne. To jest jak jacht na jeziorze, nie papierowa łódka w wannie. ....
Szczerze polecam Ideal 2000 Rondo /Roundline , ze srebrnymi okuciami i paroma dodatkami.

pozdrawiam
mloboda@fores.pl
tel.0608 375 207

Inwestor

Jakie okna

Post autor: Inwestor » śr lis 20, 2002 1:26 pm

Wazniejsze jest wybrac dobra firme ktora produkuje okna z profili. Najlepiej popytac w okolicy czy sa zadowoleni z uslugi Mnie naprzyklad ostrzegano bardzo przed firma, ktora produkuje okna z profili Veka. Firma ta nazywa sie OKPLAST i dziala w woj. lubuskim i chyba tez wielkopolskim

Odpowiedz

Wróć do „Kupię - szukam wykonawcy - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana”