Szukam wykonawcy - okna energooszczędne Poznań

orinoko25
Czytelnik
Czytelnik

Szukam wykonawcy - okna energooszczędne Poznań

Post autor: orinoko25 » ndz paź 02, 2011 2:25 pm

Witam,
to mój pierwszy post na forum, więc proszę o pomoc i wycenę. W załączeniu przesyłam zestawienie stolarki. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila pawelkam@poczta.fm. Poniżej kilka informacji i pytań. Montaż pod Poznaniem w marcu 2012.

Interesowałyby mnie okna z następującym wyposażeniem:
- profile PCV w kolorze antracytowym z obu stron
- kształt profili – prosty
- współczynnik dla całego okna min 0,9 (w tej sytuacji szyba 0,5 lub 0,7 dwukomorowa) - dom energooszczędny
- zabezpieczenie przed włamaniem dot. okien na parterze oraz na pietrze przy tarasie. Pytanie czy lepiej okucia antywłamaniowe czy szyba bezpieczna?
- ze względu na to, iż dom ma być budynkiem energooszczędnym chciałabym aby montaż okna był w izolacji lub częściowo w izolacji, w zależności od wyceny i możliwości technicznych
- wysokość parteru 295 cm, grubość izolacji zewnętrznej ścian 25 cm,
- zależałoby mi aby oferta zawierała także wycenę rolet zewnętrznych aluminiowych, kolor antracyt jak okno, izolowana skrzynka, sterowanie elektryczne, przewidziano wysokość skrzynki 30 cm
- czy jest możliwe aby drzwi tarasowe w salonie były skrzydłem przesuwnym w systemie HS pcv, ze względu na szerokość przejścia, otwór w murze 360 cm należałoby podzielić na dwie części wraz z rezygnacją naświetla (wtedy wysokość skrzydła 265 x 180 cm szerokość) jaki byłby w tej sytuacji współczynnik przenikalności dla takich drzwi?
- czy byłaby możliwość rezygnacji z naświetli we wszystkich oknach, wtedy na parterze wysokość wynosiłaby 265 cm i montaż pod roletą lub z poszerzeniem?
- czy byłaby możliwość aby okno trójkątne oraz jego dolna cześć były bez podziału?
- jaka byłaby możliwość aby dokonać inny podziału okien np. z 3 szyb na dwie szyby w przypadku okna od strony zachodniej w jadalni oraz okna przy tarasie
- czy zajmujecie się Państwo także oknami dachowymi i kolankowymi?

Z góry dziękuję za pomoc

Anna Kamińska
Załączniki
okna 2.pdf
(80.45 KiB) Pobrany 104 razy
okna 1.pdf
(156.22 KiB) Pobrany 92 razy

oknoAD

tombek
Czytelnik
Czytelnik

Re: Szukam wykonawcy - okna energooszczędne Poznań

Post autor: tombek » śr mar 14, 2012 10:18 pm

nie wiem czy ktoś tak tu szczegółowo odpowie, radzę przejrzec oferty firm, poszukać na ich stronach, ostatnio poprawił się np dobroplast, a to zawsze w dobrej cenie okna

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: Szukam wykonawcy - okna energooszczędne Poznań

Post autor: Szerszel » ndz mar 18, 2012 7:59 pm

Tak , dobroplast to będzie wybór najlepszy z możliwych :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odpowiedz

Wróć do „Kupię - szukam wykonawcy - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana”