ościeżnice drewniane?

budowlaniec2
Czytelnik
Czytelnik

ościeżnice drewniane?

Post autor: budowlaniec2 » pt sty 13, 2012 9:39 am

kto i gdzie robi ościeżnice drewniane do drzwi wewnętrznych na konkretną szerokość otworu?
Czym pomalować drzw drewniane wewnętrzne by uzyskać gładką powierzchnię w kolorze?
Takie mam zlecenie niestety.

oknoAD

monciak
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: ościeżnice drewniane?

Post autor: monciak » pt sty 13, 2012 11:52 pm

Moje dzieci do malowania skrzydeł drzwi używają wszelkiego rodzaju farb plakatowych i pisaków.
Ościeżnice robią pierwszej jakości i to z każdego gatunku drewna ale to pozostawię dla prawdziwych branżowców.
Może rzecznik konsumenta doradzi!!!
Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Magic353 » sob sty 14, 2012 5:59 pm

Panie budowlaniec2,bez urazy poczytałem pana 11 pierwszych postów i nie wytrzymałem.Zadaje pan pytania jak totalny laik,ościeżnice drewniane to najlepiej w rybnym robią,a lakierują na stoisku warzywnym w dowolnym supermarkecie. :D :lol: . A tak nawiasem mówiąc,nie wiem co masz kolego do Eurocoloru,może najwyższych lotów okna to nie są ale przynajmniej ramy są w prostokącie a nie rąbie i jak na tą cenę przyzwoicie wyposażone.Ale mnie to tito.I powiem ci wprost,mam nadzieję że nasze drogi zawodowe się nigdy nie skrzyżują bo powiesz że z szamanami i do tego powalonymi na berecie nie będziesz więcej pracował :lol: :lol: :lol:

P.s. A jak coś cię boli do mnie prywatnie za wypowiedź to pisz na PW.
Wszystko jest względne i zależy od punktu widzenia i siedzenia.

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » ndz sty 15, 2012 11:38 am

budowlaniec2 pisze:kto i gdzie robi ościeżnice drewniane do drzwi wewnętrznych na konkretną szerokość otworu?
Czym pomalować drzw drewniane wewnętrzne by uzyskać gładką powierzchnię w kolorze?
Takie mam zlecenie niestety.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tylko się można uśmiać czytając takie posty - spec a nie wie co i gdzie :lol: :lol: :lol:

ZAPYTAJ WE WSZYSTKO PO 4zł

Odpowiedz

Wróć do „Kupię - szukam wykonawcy - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana”