Wymiana okien w mieszkaniu w kamienicy Kraków

Mantojfel
Czytelnik
Czytelnik

Wymiana okien w mieszkaniu w kamienicy Kraków

Post autor: Mantojfel » pn lut 04, 2013 11:52 am

Szukam firmy która zajmie się wymianą okien w kamienicy w Krakowie (produkcja, demontaż i utylizacja starych, montaż nowych)
W załączeniu plik z inwentaryzacji obecnej stolarki skrzynkowej (to co u góry to okna zewnętrzne i owe tak powinny wyglądać w opcji okien zespolonych - zwracam uwagę na łuki) szukam okien PCV białych dobrej jakości/rozsądnej cenie :)
proszę o kontakt na forum lub na mail: zachara.grzegorz@gmail.com
Załączniki
Topolowa6, inwentaryzacja okien.pdf
(35.54 KiB) Pobrany 240 razy

oknoAD

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: Wymiana okien w mieszkaniu w kamienicy Kraków

Post autor: Kuba N. » wt lut 05, 2013 8:38 am

No to musicie mieć wyrozumiałego konserwatora zabytków (myślę, że to zabytkowy obiekt :?: ale mogę się mylić).
U mnie w Piotrkowie T. plastiki na elewacjach zewnętrznych budynków pod nadzorem konserwatora nie przejdą - tylko drewno i wszystko z nawiewnikami.
Jak dostanie Pan oferty to proszę dopytać o gwarancję na łuki - dużo firm nie daje na takie konstrukcje gwarancji i nie informują o tym. Potem klient ma wielkie :shock:

Mantojfel
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Mantojfel » wt lut 05, 2013 12:13 pm

To nie budynek zabytkowy tylko strefa ochrony architektonicznej - nie ma możliwości zmiany wyglądu zewnętrznego, ale materiał/konstrukcja okna dowolna

lucas33
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: lucas33 » śr gru 23, 2015 10:49 am

Posiadam okna OKNOPLAST i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, choć domek jeszcze w budowie. Nie przeciekają, trzymają temperaturę we wnętrzu domu. Wspaniały wybór moim zdaniem. Ich profesjonalnym montażem zajmują się w Okna koncept z Krakowa. Ich strona jest tu http://oknokoncept.pl .

Odpowiedz

Wróć do „Kupię - szukam wykonawcy - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana”