Wrocław opinia o firmie!

kamsikora85
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Wrocław opinia o firmie!

Post autor: kamsikora85 » śr sie 13, 2014 12:21 am

WItam.

Przymierzam się do zakupu okien do domu mojego syna. Ostatnio kupowałem w firmie PHU Okno, ale było to już jakiś czas temu. Czy ktoś zamawiał, montował u nich okna ostatnio? Czy z jakościa dalej ok?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

oknoAD

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: Wrocław opinia o firmie!

Post autor: finlandia » pn sie 18, 2014 10:51 am

kamsikora85 pisze:WItam.

Przymierzam się do zakupu okien do domu mojego syna. Ostatnio kupowałem w firmie PHU Okno, ale było to już jakiś czas temu. Czy ktoś zamawiał, montował u nich okna ostatnio? Czy z jakościa dalej ok?

Sciema. Reklama ktora sie pojawiła na każdym możliwym portalu okiennym. Czy nie możecie wykupić normalnego ogloszenia?

loose
Małomówny
Małomówny

Post autor: loose » czw sie 21, 2014 12:18 am

Liczy się kliknięcie w dzisiejszych czasach. :| Może też szukać opinii gdzie się da.
ale nie to przecież "profesjonalny" WSZECHOBECNY SZEPTANY MARKETING firmy na O............ prosto z okolic GRODU KRAKA LUB NIEPOŁOMIC i WIELICZKI jak kto woli. :wink:

KIEROWNIK
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: KIEROWNIK » czw wrz 04, 2014 5:29 pm

kamsikora85 pisze:WItam.

Zapraszam bezpośrednio do producenta TEAMPLAST.pl mamy salon na Braniborskiej w Domarze. Okna VEKA montaż serwis i gwarancja.
Jesteśmy producentem a fabryka mieści się niedaleko Oleśnicy.
Podaję kontakt 506 233069

Odpowiedz

Wróć do „Kupię - szukam wykonawcy - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana”