Zakup okine z usługą montażu - Warszawa

jerzyks
Czytelnik
Czytelnik

Zakup okine z usługą montażu - Warszawa

Post autor: jerzyks » wt lis 03, 2015 11:19 am

Gdzie w Warszawie kupić okna wraz z usługą montażu? Chodzi o małą kamienicę. W sumie 2 kondygnacje i na każdej po 6 okien.

oknoAD

sterek
Czytelnik
Czytelnik

Re: Zakup okine z usługą montażu - Warszawa

Post autor: sterek » wt lis 03, 2015 11:50 am

Polecam wybrać się na Czerniakowską albo na Krasińskiego. Ma tam swoje biura sprzedaży producent okien Budwar. Zamawiałem tam jakiś czas temu okna do swojego mieszkania. Okna w technologii pasywnej, energooszczędne. Jestem bardzo zadowolony z samego montażu bo był bardzo szybki oraz sprawny. Panowie przyjechali i bez problemu wszystko zamontowali w ciągu tylko jednego dnia. Okna wykonane również bardzo dobrze.
Odsylam na stronę firmy:
http://www.budvarcentrum.pl/ - możesz przejrzeć tam sobie ich model okien.

1dobrymontaz1
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: 1dobrymontaz1 » pt lis 06, 2015 2:01 pm

Witam. Jesteśmy firmą, która od kilku lat zajmuje się branżą stolarki okiennej. Produkujemy okna w solidne i w przystępnej cenie, a jednocześnie charakteryzujemy się krótkim czasem oczekiwania na realizację zamówienia. Do tego zapewniamy profesjonalną firmę montażową. Jesteśmy firmą z Ełku, a zapewniamy transport na miejsce. W razie pytań proszę o tel. 789430511 lub mail: dobrymontaz@wp.pl

loose
Małomówny
Małomówny

Post autor: loose » pt gru 11, 2015 1:51 am

zależy czego szukasz... dzwoń 504 930 429... pisz biuro@oknostrefa.com

Rekar
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Rekar » czw sie 10, 2017 8:57 am

Od siebie mogę śmiało polecić firmę Globart. Robią świetne okna i nie tylko. Sam zamawiałem u nich zestaw okien ponad rok temu i jestem z nich bardzo zadowolony. Myślę że warto się z nimi skontaktować.

Odpowiedz

Wróć do „Kupię - szukam wykonawcy - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana”