co sądzicie o .....

co sądzicie o .....

Postprzez Mirek » Pn maja 12, 2003 9:11 am

co sądzicie o firmie OKNOPLAST z Krakowa ??? Jestem już prawie prze zakupem i wybrałem OKNPOPLAST Medio - profil 3 komorowy na futrynie a skrzydła 4 komorowe.
i co sądzicie o parametrach poniżej. ???

cena też jest ważna i za okno 1800x1500 (standard otworu okiennego) płącić mam 800 PLN. To dużo czy mało ???

OKNOPLAST-Kraków stosuje wyłącznie profile niemieckiej firmy VEKA, koncernu o wieloletniej tradycji w Europie.
Okna wyposażone są również w okucia
w kolorze srebrnym renomowanej austriackiej firmy MACO.
W standardzie znajdą Państwo również szyby zespolone produkcji PRESS-GLAS: U=1,1 NEUTRAL, bez uciążliwego, ciemnego odblasku.
Mirek

.

reklama oknoAd

Postprzez Gość » Wt maja 13, 2003 10:02 pm

To jedna z najlepszych firm w kraju, mozesz kupować spokojnie
Gość

JAKA CENA TAKI TOWAR !!!

Postprzez MINA » Pn cze 09, 2003 5:47 am

W stolarce diabeł siedzi w szczegółach,jeżeli tanio -to i tani materiał!!!
Jak z samochodem- FIAT 125,VW,Volvo, itp.Jest na rynku około 50 profili i wszystkie bardzo dobre na pieniądze które chcesz wydać.
Znam producenta ,ktory sprzedaje okna PVC po 210 zł/m2 i śa one bardzo dobre ale za taką cenę(powiedzmy taki Fiat 125 P po sześciu latach.
MINA

okna z OKNOPLASTU

Postprzez czort » Pn cze 09, 2003 8:09 pm

Uważam, że cena nie należy do najniższych. Jeśli zdecydujesz się na zakup, to będziesz miał udział w utrzymywaniu niewyobrażalnych struktur firmy. Czy tam ktoś myśli o kosztach? Bufonada nie poparta mądrymi działaniami marketingowymi !!!
czort

Postprzez Gość » Śr cze 11, 2003 6:04 pm

O-o! Co to za klient, który pisze "w standardzie znajdą Państwo"? Jawne oszustwo, reklama oknoplastu. Ciekaw jestem czy d...., który to napisał podlizuje się szefowi, czy dostał polecenie? Na tym forum ten "oknoplast" ciągle po chamsku się reklamuje. Niech jednak klienci kupują od porządnych firm, a nie takich, co wkładasz z jednej strony profil a z drugiej wylatuje okno. Reklamacje gwarantowane!

PS. spadające skrzydło może zabić!
Gość

Alumin

Postprzez Gość » Śr cze 11, 2003 7:24 pm

Przecież to był cytat z oferty, nie doczytałeś tego uważnie.
Oknoplast jest OK. A co do ceny..... targować się trzeba
Gość

Powrót do Kupię - szukam wykonawcy - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana