Pomocy!!! MS, EuroColor czy Jezierski

MagNati
Czytelnik
Czytelnik

Pomocy!!! MS, EuroColor czy Jezierski

Post autor: MagNati » czw maja 24, 2007 9:46 pm

Dzisiaj byłam w jednej firmie, która sprzedaje MSa na Brügmann AD, oraz EURO-COLOR który robi na rehau i podobno od niedawna na schuco, tak naprawdę to za dużo tych firm :)
Firma u której dziś byłam słynie z bardzo dobrej opini o montażu i chciałabym u nich kupić okna zgodnie z zasadą, że połowa sukcesu dobrego zakupu okna to dobry montaż. Ale na uwagę zasługuje również fakt iż najbardziej chciałabym kupić okna Jezierskiego na schuco ale sprzedaje je firma MARGO która ma fatalnych montażystów.
Czy jest sens aby kupić okna:
1. MS na Brügmann AD w tej firmie która ma dobrego montażyste
2. EURO-COLOR na schuco w tej firmie która ma dobrego montażyste
3. JEZIERSKIEGO na schuco w firmie z nienajlepszymi montażystami, ale przecież mogę kupić okna w innej firmie a montowac w innej :D ale to chyba głupi pomysł...
Najważniejsze dla mnie pytanie: Czy znacie firmę euro-color? Babka mówi że od 12 lat z nimi wspolpracuje i są ok.
Czy może lepiej nie pchać się w to i kupić veke w okno-plascie (ale tutaj jest niewiele taniej niż MS). Vertex jest sprzedawany w margo czyli kicha montaż.
Teraz kieruje się firmą która słynie z dobrego montażu a tutaj na czele w moim regionie stoi firma która sprzedaje oknoplast czyli veka (są drodzy jak pieron jak na veke) oraz firma, która sprzedaje MS oraz EURO-COLOR.
Reasumując najbardziej by mi pasowalo kupic Jezierskiego w firmie z dobrymi montażystami ale takiej nie ma w okolicy lub MSa. No chybaze euro-color są dobrzy w tym co robią, ale tego nie wiemy bo o firmie nic nie wiem...
A może najlepiej wziąć avante? Tylko nie wiem jak u nich z montażem...

Przepraszam ze tak wiele piszę ale chce dokonac dobrego wyboru...

Patrząc na to wszystko fachowym Twoim okiem co wybrac spośród wszystkich tych opcji?!

Pozdrawiam :)

oknoAD

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: klajster » czw maja 24, 2007 10:06 pm

no rzeczywiscie można się pogubić ze swojej strony mogę poradzić tylko tyle żebyś nie patrzył na nazwę profila bo ona o niczym nie swiadczy , popatrz na profil(przekrój) na szerokość profila na szerokość scianek bocznych i szerokość wzmocnienia(nie mówię już o grubosci) no i wygląd zewn. profil półzlicowany jest ok. a płaski wygląda cienko. Popieram stwierdzenie że połowa sukcesu to montaż , kup tam gdzie dobrze montują a napewno będziesz happy. jeśli mogę Ci jeszcze trochę namieszać w Twoich wątpliwosciach to polecam profil AURA MD.jest kosmiczny , gruby sztywny i śliczny. jak go zobaczysz to przejdzie Ci ochota na inne okienka .Pozdrawiam.

miroslaw

odp.

Post autor: miroslaw » pt maja 25, 2007 5:31 pm

Jedna z tych firm ma rzeczywiście marnych montazystów a druga marne wykonczenia okien-która ocenic samemu.Wyglad zgrzewów,paskudnie uciet eusczelki,zle przykręcone okucia,brak karty gwarancyjnej,itp.Najwazniejszy w tym jest montaż.

PREZES 80
Małomówny
Małomówny

Post autor: PREZES 80 » sob maja 26, 2007 4:55 pm

Bierz tam gdzie masz sprawdzony montaż. Ja bym wybrał MS, ale sam go sprzedaję więc nie jestem obiektywny. Poczytaj o wzmocnieniach Termo, może liczby Cię przekonają.

Życzę udanego wyboru
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA

MagNati
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: MagNati » sob maja 26, 2007 9:13 pm

a może macie jeszcze inną opcję???

geronimo
Czytelnik
Czytelnik

wybór - jaki duży taki mały

Post autor: geronimo » pn maja 28, 2007 8:12 am

bez cienia wątpliwości:
Jezierski, super profile, nowoczesne technologie i bardzo mądrzy ludzie, którzy wiedzą co z takimi atutami robić. Będziesz miał okna na lata.
:D
geronimo

oknoAD

turkuc
Małomówny
Małomówny

okna

Post autor: turkuc » pn maja 28, 2007 2:34 pm

Polecalbym Jezierskiego

Kemor
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: Kemor » pn maja 28, 2007 8:43 pm

Zapraszam, zajrzyj na www.avante.pl

Pozdrawiam
Romek Sadowski

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » wt maja 29, 2007 10:04 am

Ja tez mam swój typ spośród firm które wymieniłeś..
Ale - polecam: kup to co uważasz za dobre i negocjuj u sprzedawcy lepszą grupe montażową

Ja się na to czasem zgadzam. Jeśli jest coś prestiżowego to ściągam jako głównych wykonawców bardzo zaufanych fachowców z miast odległych po 150km ode mnie. Nie robię problemów że muszę im zapłacić więcej.

A juz tak trochę żartem - jak Klient proponuje mi że kupi okna ze stawką 7% VAT i montaż wykona jego "fachowiec" to mówię "Tak, możemy tak zrobić.., ale tylko gdy ten fachowiec wystawi mi fakturę na ten montaż"
Zwykle tacy "fachowcy" nie mają zarejestrowanej działalności, więc jak mam uwierzyć że prace wykończeniowo-montażowe to ich stałe zajęcie?

Odpowiedz

Wróć do „Kupię - szukam wykonawcy - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana”