POSZUKUJEMY odbiorców w kraju i zagranicą - DRZWI ANTYWŁ.

zbigmet

POSZUKUJEMY odbiorców w kraju i zagranicą - DRZWI ANTYWŁ.

Post autor: zbigmet » śr lip 23, 2003 8:45 am

Jesteśmy doświadczonym producentem drzwi stalowych, antywłamaniowych – działamy na Polskim rynku od 1989 roku. Szerokie wzornictwo i szybka realizacja zamówień czynią z naszej firmy bardzo atrakcyjnego partnera handlowego dla budownictwa, przemysłu, firm hurtowych jak również dla klientów detalicznych.
Zbigmet Sp z o.o oferuje drzwi wejściowe do mieszkań, budynków jedno oraz wielorodzinnych, biur, hoteli, różnego rodzaju lokali użytkowych szczególnie narażonych na włamanie: sklepy, kantory, hurtownie, banki, skarbce oraz do pomieszczeń specjalnego przeznaczenia np.: sztaby, tajne kancelarie gdzie wymagane są najsurowsze normy NATO. Głównym celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. Funkcjonalność, estetyka a przede wszystkim wysoka jakość wykonania produktów zostały docenione nie tylko przez indywidualnych klientów, ale również przez fachowców z NBP, PKO B.P, PKO S.A, BPH S.A, Poczta Polska, Ministerstwo Obrony Narodowej, Policję, Wojsko, itp.

Jesteśmy jedną z pięciu założycielskich firm, które w styczniu 2003 roku zawiązały
Stowarzyszenie Producentów Antywłamaniowej Stolarki Budowlanej „ASB”
pod patronatem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Celem tego stowarzyszenia jest promowanie i gwarantowanie wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez członków ASB, jak również dbanie o dobro zarówno producentów jak też klientów.

Ponieważ bezpieczne drzwi są towarem, którego zakup wymaga zaangażowania i dużej wiedzy technicznej, aby spośród wielu dostępnych na rynku wybrać produkt najwyższej jakości nasza firma chciałaby przedstawić swoje produkty i w ten sposób pomóc w dokonaniu trafnego wyboru.

serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy...
informacje: biuro@zbigmet.com.pl
lub 22 782 53 33

Przykładowe ceny detaliczne:

Drzwi OMEGA 2 - 750 zł
Drzwi OMEGA 3 - 950 zł
Drzwi ALFA B - 1420 zł

oknoAD

NIEDOSZŁY KLIENT...

BYŁEM ZAINTERESOWANY???

Post autor: NIEDOSZŁY KLIENT... » ndz lis 16, 2003 4:12 pm

W CIAGU KILKU OSTATNICH TYGODNI DWUKRTOTNIE DZWONIŁEM PROSZĄC O PAŃSTWA OFERTĘ DRZWI.
DWUKROTNIE MI JĄ WYSYŁANO..... PODOBNO??? I NIC???
SZKODA, BO DOGADAŁEM SIE Z KIMŚ INNYM... DLATEGO!!!!!!!!!
NIE ZABRUDZAJCIE TEGO PORTALU JAK NIE SZUKACIE KLIENTÓW....
MY SPRZEDAJEMY W KILKUNASTU MIASTACH PÓŁNOCNEJ POLSKI
OKNA WŁASNEJ PRODUKCJI I SZUKALIŚMY KOGOŚ Z DRZWIAMI...
OK. 80-90 DRZWI ZEWNĘTRZNYCH NAWET ZA GOTÓWKĘ NA PEWNIAKA TYGODNIOWO....
SZKODA ŻE NIE WASZYCH... ŻYCZĘ POWODZENIA W INTERESACH.....
I DALSZEGO OLEWANIA KLIENTÓW.......!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

Wróć do „Sprzedam stolarkę, montaż - Oferty Firm”