praca

Ogłoszenia Pracodawców będą usuwane, zapraszamy www.oknonet.pl/praca
pinki

praca

Post autor: pinki » wt wrz 09, 2003 12:57 pm

Witam

Jestem zainteresowany podjęciem pracy od nowego 2004 roku w branży okienno - drzwiowej , jestem od sześciu lat zatrudniony na stanowisku specjalisty ds. marketingu na czas nieokreslony , jednak chętnie podjąłbym inną pracę , najlepiej w okolicach Nowego Sącza.
Przez ten czas pracy udało mi się nabyć szereg umiejętności pomocnych , a może nawet niezbędnych przy tej rodzaju działalności :

* obsługa programów kosztorysujących : STOLCAD , WH-OKNA oraz od niedawna najnowszy MB-CAD
* wyceny indywidualnych klientów , jak i złożonych przetargów , fasad aluminiowych , przygotowanie i nadzorowanie umów aż do podpisania
* kilkakrotne zlecenia sięgające 600-700 tys. złotych ( na terenie byłego województwa nowosądekiego to raczej rzadkość )
* umiejętność prowadzenia grup produkcyjnych , przez rok czasu na stanowisku kierownika produkcji
* dobra znajomość nowoszesnych rozwiązań technologicznych branży okienno-drzwiowej
* wypracowane i sprawdzone kontakty - klienci i dostawcy
* inowacyjne rozwiązania w zarządzaniu ,
* młody wiek , prawo jazdy B , angielski (oceniam na 4) , doskonała znajomość komputera , internetu , 3 letnie studia WSB-NLU Nowy Sącz ,
łatwość nawiązywania kontaktów oraz orowadzenia rozmów
proszę tylko o poważne oferty , 694-864-704 , dmikos@hoga.pl
- pozdrawiam
:)

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Szukam Pracy w Branży - Inne”