Szukam pracy jako PH - Polska południowa

Ogłoszenia Pracodawców będą usuwane, zapraszamy www.oknonet.pl/praca
adam1975
Czytelnik
Czytelnik

Szukam pracy jako PH - Polska południowa

Post autor: adam1975 » pt maja 31, 2013 10:50 am

Szukam pracy jako Przedstawiciel HANDLOWY ,moje doświadczenie w branży okienno - drzwiowej to ponad 16 lat pracy . Przeszłem wszystkie szczeble w dużych firmach .
Magazyn , dział sprzedaży , kierownik nahdlowy , przedstawiciel handlowy oraz dyr handlowy .
Mieszkam na śląsku i chętnie bym sie związał z poważną firmą z tego regionu , oczywiście zakres pracy do ustalenia ( Polska , Czechy )
Pracowałem dla dwóch największych w Polsce dostawców okuć okennych oraz innych produktów . Znam proces produkcji okien oraz drzwi ,nie są mi obce techniki sprzedaży ....
Ostatnie lata mojej pracy to 3 lata jako dyr hadnlowy oraz wcześniej 8 lat jako przedstawiciel handlowy .

Podejmę pracę w firmie produkcyjnej stolarkę u dostawcy materiałów do prodykcji lub w firmach związanych z branżą okienną
Jestem zainteresowany pracą jako :

- przedstawiciel handlowy
- kierownik regionalny
- kierownik handlowy
- dyrektor handlowy

Chętnie prześlę na maila swoją aplikację

proszę o oferty na adres : adamkrzysztof@onet.pl oraz telefonicznie pod nr +48530194419

oknoAD

ECOENERGY
Czytelnik
Czytelnik

Re: Szukam pracy jako PH - Polska południowa

Post autor: ECOENERGY » pt sie 23, 2013 10:59 am

Dzien dobry,
prosze sprawdzic nasz web www.eco-energy.sk. Jak jest pan zainteresowany rynkem polskim, prosze o kontakt i CV.
Pozdrawiam
M. Lukac

gayos1
Czytelnik
Czytelnik

Re: Szukam pracy jako PH - Polska południowa

Post autor: gayos1 » pn wrz 16, 2013 6:51 am

Jeśli jest Pan zainteresowany pracą proszę o kontakt 606 666 636 Matplast Sp. z o.o.

Odpowiedz

Wróć do „Szukam Pracy w Branży - Inne”