SZUKAM PRACY - KIEROWNIK , TECHNOLOG , DZ.ZAOPATRZENIA

Ogłoszenia Pracodawców będą usuwane, zapraszamy www.oknonet.pl/praca
Max1977
Czytelnik
Czytelnik

SZUKAM PRACY - KIEROWNIK , TECHNOLOG , DZ.ZAOPATRZENIA

Post autor: Max1977 » śr maja 14, 2014 8:56 am

Witam.
Poszukuję pracy jako TECHNOLOG , PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW , KIEROWNIK , KONTROLER lub innej w branży okiennej lub pokrewnej.
Doświadczenie na stanowiskach kolejno od 1997 roku - magazynier , produkcja , dział przygotowania produkcji ( stolcad , mbcad , alicad ) , dział zaopatrzenia i logistyka , kierownik produkcji , dyrektor techniczny.
Dobra znajomość systemów GEALAN , VEKA , KBE , PROFINE , DECCO , ALUPLAST , BRUGMANN , REHAU ,
okuć ROTO , MACO , WINKHAUS i innych drobniejszych , cyklu produkcyjnego i samej produkcji jak i przygotowania.
Jestem obyty technicznie w całym procesie , od momentu wejścia klienta do firmy do momentu wyjścia okien z produkcji jak i również w zagadnieniach dodatków do produkcji czy do okien.
Posiadam dobre kontakty z w/w firmami i innymi mniejszymi , choć niektóre wymagają odnowienia relacji z przyczyn upływu czasu.
Dla zainteresowanych pracodawców oczywiście mogę zdobyć referencje na temat mojej osoby lub przebiegu współpracy z innymi firmami.
Kontakt :
htcvisionmaks@gmail.com
690 553 165
KRAKÓW

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Szukam Pracy w Branży - Inne”