szukam pracy

Ogłoszenia Pracodawców będą usuwane, zapraszamy www.oknonet.pl/praca
nokiael
Czytelnik
Czytelnik

szukam pracy

Post autor: nokiael » czw sty 29, 2015 5:26 pm

Samotny 50+ w trudnej sytuacji życiowej ,bez nałogów . Wysoka znajomość Microsoft Office, CRM , Lotus Notes , Sonicwall, Internet . Szerokie doświadczenie na różnych szczeblach zawodowych w handlowych strukturach operacyjnych (środowisko międzynarodowe). Wykształcenie nie pełne wyższe ekonomiczne. .Prawo Jazdy ,,B,, dyspozycyjny. Podejmę pracę rejon Polska Wschód, Północ Oferty mail :: nokiael@wp.pl

oknoAD

Kostek78
Czytelnik
Czytelnik

Re: szukam pracy

Post autor: Kostek78 » ndz kwie 12, 2015 6:13 pm

nokiael pisze:Samotny 50+ w trudnej sytuacji życiowej ,bez nałogów . Wysoka znajomość Microsoft Office, CRM , Lotus Notes , Sonicwall, Internet . Szerokie doświadczenie na różnych szczeblach zawodowych w handlowych strukturach operacyjnych (środowisko międzynarodowe). Wykształcenie nie pełne wyższe ekonomiczne. .Prawo Jazdy ,,B,, dyspozycyjny. Podejmę pracę rejon Polska Wschód, Północ Oferty mail :: nokiael@wp.pl
Ja ze swojej strony mogę Ci pomóc w tej kwestii, że znam portal gdzie firmy oferują swoje zlecenia dla pracy zdalnej. Z tego co piszesz masz takie właśnie kwalifikacje, które pozwalają na pracę zdalną. Nie wiem czy tego akurat szukasz ale na pewno na początek, każdy grosz się przyda. Siedząc w domu możesz wykonywać pracę na odległość. Link do portalu: SzukamEpracy.pl - oferty telepracy
Moim zdaniem na prawdę dla chcącego nic trudnego. Skoro są firmy dające zlecenia pracy - muszą być ludzie którzy tę pracę wykonają.

Pozdrawiam i życzę sukcesów zawodowych
Kostek :D

Odpowiedz

Wróć do „Szukam Pracy w Branży - Inne”