Technolog Aluminium centralna Polska

Ogłoszenia Pracodawców będą usuwane, zapraszamy www.oknonet.pl/praca
bulu
Czytelnik
Czytelnik

Technolog Aluminium centralna Polska

Post autor: bulu » wt lis 15, 2016 9:13 pm

Od pięciu lat pracuję w branży stolarki Aluminiowej początkowo jako pracownik produkcji, poznawałem sposób obróbki i charakterystykę poszczególnych systemów zaczynając od SCHÜCO
i ALIPLAST z czasem przechodząc na ALUPROF.
Od trzech lat pełnię rolę Technologa, głównym ale nie jedynym profilem działalności firmy są drzwi wejściowe i to właśnie przy opracowywaniu tych produktów biorę udział. W przeważającej większości są to drzwi w systemie MB-104/MB-86/MB-70. Samodzielnie projektuję, rysuję proste wizualizacje w programie ZWCAD zamawiam wszystkie niezbędne komponenty do drzwi ( profile,akcesoria, blachy do drzwi nakładkowych, szyby, elementy ze stali nierdzewnej itp) oraz czuwam nad procesem produkcji. Dbam o zapewnienie ciągłości pracy, organizuję produkcję ( 7 pracowników na produkcji) i odpowiadam za terminowe wykonywanie zleceń.
Dodatkowo opracowuję zlecenia na drzwi PVC w systemie REHAU, w oparciu jedynie
o wspomniany już ZWCAD samodzielnie rysuję i kompleksowo tak jak w przypadku drzwi Aluminiowych organizuję i nadzoruję realizację wszystkich zamówień.
Nigdy nie realizowałem kompleksowo systemów fasadowych, czy też ogrodów zimowych, wprawdzie wykonuję rysunki szczegółowe CAD do poszczególnych ofert ale z samą realizacją całości zleceń w tych systemach nie mam doświadczenia.
Dodatkowo posiadam praktyczną wiedzę z zakresu produkcji drzwi panelowych umożliwiającą swobodne wyszkolenie pracowników bez doświadczenia.
Od stycznia 2017 przeprowadzam się do Zgierza i w obrębie do 50km od miasta chętnie podejmę pracę w charakterze Technologa.
Kontakt:
Łukasz Buhl
lukaszbuhl@wp.pl
662309991

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Szukam Pracy w Branży - Inne”