DYREKTOR HANDLOWY, HANDLOWIEC - DOLNY ŚLĄSK

Ogłoszenia Pracodawców będą usuwane, zapraszamy www.oknonet.pl/praca
sa123
Czytelnik
Czytelnik

DYREKTOR HANDLOWY, HANDLOWIEC - DOLNY ŚLĄSK

Post autor: sa123 » pn lip 10, 2017 5:13 pm

Witam
Mam 37 lat, jestem z Wrocławia. Posiadam 16-sto letnie doświadczenie w branży stolarki PCV. Zaczynałem od sprzedawcy, handlowca, kierownika aż w końcu zostałem dyrektorem ds. sprzedaży. Przez 5 lat również prowadziłem swoją firmę. Doskonale znam rynek okienny w Polsce. Umiejętnie prowadzę rozmowy handlowe i negocjacyjne na różnych poziomach poparte wymiernymi sukcesami. Mam liczną bazę klientów z Polski jak i z zagranicy. Szukam pracy gdzie będę mógł się realizować i skutecznie osiągać wyznaczone cele sprzedażowe.
Zainteresowane firmy proszę o kontakt emailowy:

sa123@interia.pl

oknoAD

sa123
Czytelnik
Czytelnik

Re: DYREKTOR HANDLOWY, HANDLOWIEC - DOLNY ŚLĄSK

Post autor: sa123 » wt lip 18, 2017 6:09 pm

Nadal moja oferta jest aktualna.

Witam
Mam 37 lat, jestem z Wrocławia. Posiadam 16-sto letnie doświadczenie w branży stolarki PCV. Zaczynałem od sprzedawcy, handlowca, kierownika aż w końcu zostałem dyrektorem ds. sprzedaży. Przez 5 lat również prowadziłem swoją firmę. Doskonale znam rynek okienny w Polsce. Umiejętnie prowadzę rozmowy handlowe i negocjacyjne na różnych poziomach poparte wymiernymi sukcesami. Mam liczną bazę klientów z Polski jak i z zagranicy. Szukam pracy gdzie będę mógł się realizować i skutecznie osiągać wyznaczone cele sprzedażowe.
Zainteresowane firmy proszę o kontakt emailowy:
sa123@interia.pl

Odpowiedz

Wróć do „Szukam Pracy w Branży - Inne”