Szukam pracy w branży

Ogłoszenia Pracodawców będą usuwane, zapraszamy www.oknonet.pl/praca
MarioWawa
Czytelnik
Czytelnik

Szukam pracy w branży

Post autor: MarioWawa » pn paź 16, 2017 7:59 am

Witam

Szukam pracy w branży - Warszawa

Mam ponad 20 lat doświadczenia w pracy przy produkcji aluminium jak i montażu.
Prowadziłem projekty jako menadżer/kierownik montażu konstrukcji aluminiowych (realizacja stolarki otworowej oraz fasady modułowej THE RIVER Kanada Calgary www.therivercalgary.com) , (realizacja fasady z słupami szklanymi na konsolach oraz stolarka otworowa Mater Misericordiae Hospital Dublin Eccles St.) do moich obowiązków należało: podzielenie prac na ekipy monterów, nadzór nad prawidłowym montażem, zamówienia materiałowe, dopilnowanie utrzymania zadanych terminów realizacji.
Wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwalało mi szybko i skutecznie rozwiązywać napotkane problemy podczas realizacji tych i wielu innych projektów.
Podczas pracy przy produkcji pracowałem na wszystkich maszynach niezbędnych do wykonania zadań związanych z produkcją co pozwala mi efektywnie zaplanować etapy produkcji przydzielić zadania pracownikom, poprowadzić gospodarkę materiałową dla utrzymania ciągłości produkcji.

Zainteresowanym wyślę CV
Mariusz
517-384-644

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Szukam Pracy w Branży - Inne”