Strona 1 z 1

Kierownik produkcji - automatyzacja produkcji, programowanie w LogiKal'u

: ndz mar 18, 2018 12:05 am
autor: TomaszJezior
Jestem doświadczonym kierownikiem produkcji, obecnie pracującym jako kierownik zakładu produkcyjnego. Specjalizuję się w stolarce aluminiowej. W swojej karierze zaplanowałem i zorganizowałem produkcję dla trzech zakładów produkcyjnych.

Moimi atutami są: bardzo duże doświadczenie z zakresu ślusarki, znajomość programu AutoCAD, dokładność, dążenie do realizowania celów, obsługa komputera na wysokim poziomie i doskonała znajomość programu LogiKal.
Jestem w stanie bardzo precyzyjnie dostosować program LogiKal do profilu produkcyjnego firmy. Przepisuję wbudowane bazy danych dodając wymagane okucia, akcesoria i przyporządkowane do nich obróbki CNC, tak aby były one umieszczane na profilach automatycznie. Zajmuję się również połączeniem programu LogiKal z piłą/centrum obróbczym, aby proces produkcyjny był możliwie jak najbardziej zautomatyzowany.

Dotychczas pracowałem z systemami: Schuco, Reynaers, AluK, Smart, Kawneer, KAYE, Comar, APA, Jack Aluminium.

Bardzo proszę o kontakt jedynie w sprawie poważnych ofert.
Z uwagi na ogrom obowiązków w pracy, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny wyłącznie po godzinie 18,00. Z góry dziękuję.

Tomasz Jezior

e: tomasz.jezior@gmail.com
kom: 0608 071 308

Re: Kierownik produkcji - automatyzacja produkcji, programowanie w LogiKal'u

: sob kwie 07, 2018 12:28 am
autor: TomaszJezior
Oferta wciąż aktualna.

Zakończyłem dotychczasową pracę więc proszę zignorować prośbę o kontakt po godzinie 18:00. Jestem dyspozycyjny cały dzień.

Tomasz Jezior

e: tomasz.jezior@gmail.com
kom: 0608 071 308