Szukam Pracy

Ogłoszenia Pracodawców będą usuwane, zapraszamy www.oknonet.pl/praca
Piotr Halbina
Czytelnik
Czytelnik

Szukam Pracy

Post autor: Piotr Halbina » śr lut 26, 2003 12:10 pm

Mam 7 letnie doświadczenie w dzidzinie stolarki otworowej z PVC. Na początku pracowałem na hali produkcyjnej na wszystkich stanowiskach od wciągania uszczelek poprzez cięcie profili (także z opytymalizacji) po okuwanie, a na końcu produkcję stolarki nietypowej, tj. skosy, łuki. drzwi przesuwne (zarówno PSK jak i HST). Następnie pracowałem jako "projektant" stolarki PCV (sporządzałem dokumentację do produkcji), ponadto dokonywałem pomiarów i wycen okien u klientów oraz napraw reklamacyjno-serwisowach także w Niemczech. Język Niemiecki opanowałem w stopniu średnim ze wskazaniem na tematykę branżową. Obecnie jestem kierownikiem do spraw kontroli jakości oraz nadzoru produkcji oraz nadal wykonuję czynności projektanta, serwisanta oraz obsługi klienta. Znam program Stolcad v.7 i v.9 oraz obsługuję niemiecki program PREF CAD+PREF GEST.
Dobrze poznałem wszystkie systemy profili TROCAL oraz BRÜGMANN 700 i GOLDEN LINE ( EURO 92)

Mam 32 lata jestem z wykształcenia Technikiem Mechanikiem, ukończyłem Technikum Kolejowe w Poznaniu ze średnią ocen 4,2.
Jestem człowiekiem spokojnym, ustatkowanym z ustabilizowanąsytuacją rodzinną.

Nie mam żadnych nałogów !
Halbina Piotr

oknoAD

pracodawca

praca

Post autor: pracodawca » sob mar 01, 2003 6:59 pm

Proszę podać miejsce zamieszkania,oraz jak daleko jest Pan w stanie dojeżdżać edo pracy.

Halbina Piotr

Sławno

Post autor: Halbina Piotr » pn mar 03, 2003 8:22 am

Mieszkam w Sławnie w woj. Zachodniopomorskim 23 km od Słupska, 41km od Koszalina, odległość do pracy uzależniam od od oferowanego wynagrodzenia.(codziennie mogę dojeżdżać do 80km)

Halbina Piotr

Gość1

Praca

Post autor: Gość1 » śr lip 02, 2003 5:33 pm

aaa

Krispin

Post autor: Krispin » pt paź 10, 2003 9:43 am

Proszę o przesłanie CV z listem motywacyjnym na adres e-mail: tomasso@konto.pl

lord
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: lord » czw kwie 01, 2004 6:29 am

prosze o kontakt w sprawie pracy 509 390 329

oknoAD

brzoskwinka
Czytelnik
Czytelnik

szukam pracy

Post autor: brzoskwinka » pn kwie 05, 2004 7:20 pm

doświadczony sprzedawca stolarki okiennej i drzwiowej z w-wy poszukuje pracy w biurze ( poprowadzi biuro handlowe ). Tylko powazne oferty.
brzoskiwnka@o2.pl

Odpowiedz

Wróć do „Szukam Pracy w Branży - Inne”