Szukam Pracy

Ogłoszenia Pracodawców będą usuwane, zapraszamy www.oknonet.pl/praca

Szukam Pracy

Postprzez Piotr Halbina » Śr lut 26, 2003 12:10 pm

Mam 7 letnie doświadczenie w dzidzinie stolarki otworowej z PVC. Na początku pracowałem na hali produkcyjnej na wszystkich stanowiskach od wciągania uszczelek poprzez cięcie profili (także z opytymalizacji) po okuwanie, a na końcu produkcję stolarki nietypowej, tj. skosy, łuki. drzwi przesuwne (zarówno PSK jak i HST). Następnie pracowałem jako "projektant" stolarki PCV (sporządzałem dokumentację do produkcji), ponadto dokonywałem pomiarów i wycen okien u klientów oraz napraw reklamacyjno-serwisowach także w Niemczech. Język Niemiecki opanowałem w stopniu średnim ze wskazaniem na tematykę branżową. Obecnie jestem kierownikiem do spraw kontroli jakości oraz nadzoru produkcji oraz nadal wykonuję czynności projektanta, serwisanta oraz obsługi klienta. Znam program Stolcad v.7 i v.9 oraz obsługuję niemiecki program PREF CAD+PREF GEST.
Dobrze poznałem wszystkie systemy profili TROCAL oraz BRÜGMANN 700 i GOLDEN LINE ( EURO 92)

Mam 32 lata jestem z wykształcenia Technikiem Mechanikiem, ukończyłem Technikum Kolejowe w Poznaniu ze średnią ocen 4,2.
Jestem człowiekiem spokojnym, ustatkowanym z ustabilizowanąsytuacją rodzinną.

Nie mam żadnych nałogów !
Halbina Piotr
Piotr Halbina
Czytelnik
Czytelnik

.

reklama oknoAd

praca

Postprzez pracodawca » So mar 01, 2003 6:59 pm

Proszę podać miejsce zamieszkania,oraz jak daleko jest Pan w stanie dojeżdżać edo pracy.
pracodawca

Sławno

Postprzez Halbina Piotr » Pn mar 03, 2003 8:22 am

Mieszkam w Sławnie w woj. Zachodniopomorskim 23 km od Słupska, 41km od Koszalina, odległość do pracy uzależniam od od oferowanego wynagrodzenia.(codziennie mogę dojeżdżać do 80km)

Halbina Piotr
Halbina Piotr

Praca

Postprzez Gość1 » Śr lip 02, 2003 5:33 pm

aaa
Gość1

Postprzez Krispin » Pt paź 10, 2003 9:43 am

Proszę o przesłanie CV z listem motywacyjnym na adres e-mail: tomasso@konto.pl
Krispin

Postprzez lord » Cz kwi 01, 2004 6:29 am

prosze o kontakt w sprawie pracy 509 390 329
lord
Czytelnik
Czytelnik

szukam pracy

Postprzez brzoskwinka » Pn kwi 05, 2004 7:20 pm

doświadczony sprzedawca stolarki okiennej i drzwiowej z w-wy poszukuje pracy w biurze ( poprowadzi biuro handlowe ). Tylko powazne oferty.
brzoskiwnka@o2.pl
brzoskwinka
Czytelnik
Czytelnik

Powrót do Szukam Pracy w Branży - Inne