Planujesz (masz) zakup oprogramowania KLAES do budowy okien?

bel-ami

Planujesz (masz) zakup oprogramowania KLAES do budowy okien?

Post autor: bel-ami » śr sie 06, 2003 10:10 am

Szanowni Koledzy Producenci.

korzystająć z forum chciałbym zaproponować Wam pomoc przy kwesti zakupu oprogramowania
do budowy okien jeśli Wasz wybór padł na soft firmy KLAES
Chętnie odpowiem (bezpłatnie!) na wszystkie zadane mi pytania dotyczące słabych i mocnych stron
tego oprogramowania, pułapek i faktycznych możliwości tego produktu,faktycznego czasu wdrożenia
i przeszkolenia opratorów, późniejszych ( faktycznych) kosztów obsługi i aktualizacji.
Informacje,które uzyskacie Państwo od przedstawicieli handlowych są jak wiadomo przejaskrawione
i przekoloryzowane, często nierzetelne oraz nieprawdziwe, wynikające z faktu niedostatecznej wiedzy sprzedających.
Postaram się z racji swojej wiedzy porównać możliwości tego oprogramowania z oprogramowaniem konkurencyjnych firm.
Ponieważ mam wieloletnie doświadczenie z tym oprogramowanie dla wszystkich rodzajów produkcji :mała,duża,pcv,drewn,alumininium i handel służę pomocą.
Myślę,że moja pomoc umożliwi Wam faktyczne wyliczeniu stosunku jakość/cena oraz faktyczne spełnienie potrzeb planowanego zakupu, co umożliwić może w późniejszym okresie oszczędności budzętu Wasej firmy i cennego czasu pracowników biorących udział w tym przedsięwzięciu.

Jeśli już kupiłeś oprogramownie KLAES a masz pytania i wątpliwośći, napisz, możemy zawrzeć umowę
o współpracy w tym zakresie

Pozdrawiam i życzę sukcesów w tym trudnym segmencie rynku.

Adres mailowy na który proszę przesyłać swoje uwagi i zaytania:

snupolek@o2.pl jeśli planujesz zakup

lub

bel-ami@o2.pl

jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem
:D

oknoAD

Gosć

Ceny

Post autor: Gosć » śr wrz 17, 2003 7:34 pm

A jakiś cennik usług???

Odpowiedz