SPRZEDAM Wiertarka stołowa E-1516BVL/400

zalutex
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 9
Rejestracja: pt sie 18, 2017 1:00 pm

SPRZEDAM Wiertarka stołowa E-1516BVL/400

Post autor: zalutex » pt sie 18, 2017 2:21 pm

Wiertarka stołowa E-1516BVL/400 jest przystosowana do wiercenia, sękowania, dłutowania, wgłębiania i wycinania otworów w różnych materiałach.

Po uzbrojeniu głowicy w wałek szlifierski możliwe jest również szlifowanie różnych
elementów, a po doposażeniu w głowicę gwintującą samonawrotną ZH-5M12 możliwe jest gwintowanie w zakresie M5-M12.

Wykonanie dłutowania umożliwia, dostępne jako wyposażenie dodatkowe, urządzenie do dłutowania DS-60 lub DS-60K. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w stolarniach, rękodzielnictwie oraz w szkołach. Nadaje się również dla majsterkowiczów.

Wiertarka posiada wrzeciono łożyskowane łożyskami kulkowymi do którego można zamocować głowicę wiertniczą, względnie inne narzędzia. Regulacja wysięgu wrzeciona odbywa się za pomocą trójramiennej dźwigni wyposażonej w podziałkę i nastawną blokadę głębokości wiercenia.

Regulowana osłona wrzeciona zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy. Stół roboczy można obrócić o 3600 oraz pochylić o kąt +450 od poziomu zerowego. Stół został wyposażony w podziałkę określającą pochylenie.

Wysokość stołu regulowana jest za pomocą mechanizmu korbowego. Masywną podstawę wiertarki można przymocować za pomocą śrub. Wiertarka posiada bezstopniową regulację prędkości obrotowej za pomocą wariatora w zakresie 150 - 2150 obr./min.

Za pomocą dźwigni zmiany obrotów wybieramy wymaganą prędkość obrotową wrzeciona. Obroty należy zmieniać w czasie biegu maszyny przy zamkniętej osłonie kół pasowych.

Napęd zapewnia trójfazowy silnik elektryczny o mocy 750W. Wiertarka posiada możliwość wyboru kierunku obrotów wrzeciona (prawe/lewe). Wiertarka wyposażona w oświetlenie oraz laser, które na stałe są wbudowane w korpusie wiertarki.

http://ifotos.pl/z/qhxhrnq

Więcej zdjęć mogę przesłać mailowo
Karol Jagiełka
karol.j@onet.eu
601757573

oknoAD


Odpowiedz

Wróć do „Sprzedam maszyny, sprzęt, akcesoria, itp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości