RODO

fafik
Rozgadany
Rozgadany

RODO

Post autor: fafik » śr maja 02, 2018 12:59 pm

Jak wyglądają u Was przygotowania do RODO ? pokupiliście niszczarki,sejfy na dokumenty i programy szyfrują e czy też jest to wielka ściema ?
Myśl jak coś piszesz - Twoje informacje czyta przyjaciel , ale i wróg

oknoAD

LukaszLorenc
Czytelnik
Czytelnik

Re: RODO

Post autor: LukaszLorenc » pt maja 11, 2018 3:44 pm

Ja się wcale nie przygotowywałem. Ostatnio czytałem gdzieś, że samo wejście w życie tych zasad maa zostać przesunięte na lipiec 2018.

jerzyks
Małomówny
Małomówny

Post autor: jerzyks » czw lip 05, 2018 11:19 am

Nie jestem pewny, czy RODO to dobre rozwiązanie czy nie. Jak na razie widzę więcej wad takiego rozwiązania, przede wszystkim chodzi o kwestie tych wszystkich komunikatów na stronie internetowej, dodatkowych zgód które trzeba klikać przed rejestracją oraz innych rzeczy, które są problematyczne dla użytkownika.
Z drugiej strony podobno chodzi o bezpieczeństwo naszych danych osobowych. Np podczas zaciągania pożyczek czy innych zobowiązań. Proponuje jeszcze tutaj doczytać: https://www.finanovacash.pl/forum/

Benedykt
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Benedykt » pn lip 23, 2018 2:01 pm

Ile kosztuje zlecenie innej firmie przygotowanie RODO dla swojej firmy?

Olszyna
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Olszyna » wt paź 16, 2018 3:42 pm

Jak nie masz dużej firmy z dużymi zasobami danych to nie rozpędzaj się, bo firm chętnych do pomagania za ciężka kasę nie brak. Dyrektyw UE nie określa bardzo szczegółowo zasad ochrony danych. Doucz się samodzielnie np. z artykułów i porad na http://poradyodo.pl To kopalnia wiedzy.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”