Prawnik od sporów budowlanych

globik
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Prawnik od sporów budowlanych

Post autor: globik » czw lip 11, 2019 10:11 am

Witaicje,
poszukuję dobrej kancelarii prawnej, która specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów budowlanych. Moja sytuacja jest dość prosta - firma, którą wynająłem, podczas prac budowlanych dokonała szkód na terenie budowy. Wynagrodzenie zostało wypłacone, jednak nieścisłości zostały wykryte dopiero po czasie. Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Chciałem poradzić się prawnika, ale zależy mi na znalezieniu kancelarii, która świadczy swoje usługi na terenie całej Polski. Znalazłem Kancelarię Prawniczą Rafała Kufiety, ale nigdy nie korzystałem z ich usług. Czy ktoś z Was może mi polecić konkretnych specjalistów, którzy mogliby zająć się moją sprawą?
Pozdrawiam

oknoAD

TMGStolarka
Czytelnik
Czytelnik

Re: Prawnik od sporów budowlanych

Post autor: TMGStolarka » czw lip 11, 2019 8:12 pm

Witam, mogę polecić Kancelarię Prawną Zielonka - Steckert - Wspólnicy z Wrocławia. Mają doświadczenie w sprawach związanych z branżą budowlaną w tym w sporach pomiędzy kontrahentami. Bezpośredni telefon do jednego z prawników 601 635 806

djastrzab
Czytelnik
Czytelnik

Re: Prawnik od sporów budowlanych

Post autor: djastrzab » ndz lip 14, 2019 11:40 am

Kancelaria CCLaw z Warszawy specjalizuje się w prawie budowlanym, 3 specjalistów od nich zajmowało się moją sprawą i z sukcesem spór został rozwiązany, prowadzącym był mecenas Cieślikowski. Warto zadzwonić do kancelarii i nawet przez telefon przedstawić sytuacje, to po którtkim wywiadze stwierdzą jakie są szanse. Polecam.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”