Mieszkanie na Wyspach Owczych

fidei
Czytelnik
Czytelnik

Mieszkanie na Wyspach Owczych

Post autor: fidei » wt maja 12, 2020 9:34 am

Moim wieloletnim marzeniem jest wyprowadzka na Wyspy Owcze :) może to trochę dziwne, ale fascynuje mnie tamtejszy klimat, krajobrazy i kultura. Byłam już tam na wycieczce. A skoro już mowa o klimacie, chciałabym wiedzieć jak dodatkowo zabezpieczyć okna przed wilgocią i wiatrem, bo na tych wyspach to standard. Macie jakieś sposoby?

oknoAD

fidei
Czytelnik
Czytelnik

Re: Mieszkanie na Wyspach Owczych

Post autor: fidei » pn maja 18, 2020 8:34 am

fidei pisze:
wt maja 12, 2020 9:34 am
Moim wieloletnim marzeniem jest wyprowadzka na Wyspy Owcze :) może to trochę dziwne, ale fascynuje mnie tamtejszy klimat, krajobrazy i kultura. Byłam już tam na wycieczce https://zorientowani.pl/wyprawy/wyspy-o ... eczki.html. A skoro już mowa o klimacie, chciałabym wiedzieć jak dodatkowo zabezpieczyć okna przed wilgocią i wiatrem, bo na tych wyspach to standard. Macie jakieś sposoby?
Czekam na wypowiedzi :)

gaargzy
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: gaargzy » wt maja 19, 2020 1:18 am

fidei pisze:
wt maja 12, 2020 9:34 am
Moim wieloletnim marzeniem jest wyprowadzka na Wyspy Owcze :) może to trochę dziwne, ale fascynuje mnie tamtejszy klimat, krajobrazy i kultura. Byłam już tam na wycieczce. A skoro już mowa o klimacie, chciałabym wiedzieć jak dodatkowo zabezpieczyć okna przed wilgocią i wiatrem, bo na tych wyspach to standard. Macie jakieś sposoby?
Ja tez

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: klajster » wt maja 19, 2020 8:32 am

Pianki nawstrzykiwać :D

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”