Stolbud Pszczyna - opinie okna PCV

wesoly
Czytelnik
Czytelnik

Stolbud Pszczyna - opinie okna PCV

Post autor: wesoly » pt wrz 26, 2014 10:05 am

Witam,

Chyba nie ma jeszcze wątku na temat fabryki okien PCV Stolbud Pszczyna. W związku z tym chciałbym podzielić się opinię na temat tej firmy.
Do budowy domku zamówiłem okna Rehau w kolorze biało-antracyt. Okna otrzymałem w terminie. Otwierają się, zamykają, nie stwierdziłem żadnych usterek po 3 miesiącach od montażu. Myślę, że można polecić produkt. Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z tym producentem?

M.

oknoAD

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Re: Stolbud Pszczyna - opinie okna PCV

Post autor: spec84 » pt wrz 26, 2014 11:51 pm

I tylko po to założył Pan konto aby o tym napisać na forum ? :)

Z innymi materiałami też Pan tak robi? Czyli zaczął się Pan udzielać na forum techniki grzewczej, forum dachowym, hydraulicznym i elektrycznym?

Gratulujemy, że okna się otwierają!

P.s. Forma tych perfidnych reklam własnego produktu, ostatnimi czasy na tym forum sięga dna...

Martinek1
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Martinek1 » śr paź 01, 2014 12:24 am

Nie rozumiem tego ataku na osobę która chce się wyrazić pozytywnie o jakimś produkcie bądz jest zadowolona z usług jakiejś firmy!!! Czy fora internetowe jedynie mają służyć w obrzucaniu się błotem lub wyciąganiem najgorszych doświadczeń lub flustracji niezadowolonych klientów? Czy nie można się podzielić pozytywną informacją lub satysfakcjonującą klienta usługą jaką świadczy dana firma? Czy klient nie może podzielić się że kupił jakiś produkt i jest z niego zadowolony? Takie ataki świadczą tylko o tym kto śledzi forma internetowe i w jakim celu. No ale cóż. Dołanczając się do rozpoczętego wątku również miałem okazję skorzystania z produktów jakie wykonuje firma Stolbud Pszczyna i jestem zadowolony z jakiości produkowanych wyrobów oraz fachowym doradztwem technicznym podczas zakupu okien PVC właśnie w tej fabryce. Firma godna polecenia!!!

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: klajster » śr paź 01, 2014 1:56 pm

też mi wielkie halo ( zamówił okna i dostał w terminie) co w tym jest dziwnego//???? ja zawsze dostarczam okna w terminie i nikt mnie jeszcze nie pochwalił, może dlatego że to u mnie norma już sam nie wiem.Pozdrawiam

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » śr paź 01, 2014 4:34 pm

Z pieca też jest Pan zadowolony? Rozumiem że na forum techniki grzewczej też już Pan się zarejstrował i chwali Pan piec?
Czy tylko okna zrobiły tak piorunujace wrażenie, że czuje Pan potrzebę pochwalenia na forum okiennym?

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: klajster » śr paź 01, 2014 5:05 pm

Zrozumiałbym tą żałosną reklamę jakby piorun strzelił w okna(wszystkie na raz oczywiscie) dom by się zawalił a okna ocalały.

oknoAD

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » śr paź 01, 2014 9:43 pm

wesoly pisze:Witam,

Chyba nie ma jeszcze wątku na temat fabryki okien PCV Stolbud Pszczyna. W związku z tym chciałbym podzielić się opinię na temat tej firmy.
Do budowy domku zamówiłem okna Rehau w kolorze biało-antracyt. Okna otrzymałem w terminie. Otwierają się, zamykają, nie stwierdziłem żadnych usterek po 3 miesiącach od montażu. Myślę, że można polecić produkt. Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z tym producentem?

M.
Martinek1 pisze:Nie rozumiem tego ataku na osobę która chce się wyrazić pozytywnie o jakimś produkcie bądz jest zadowolona z usług jakiejś firmy!!! Czy fora internetowe jedynie mają służyć w obrzucaniu się błotem lub wyciąganiem najgorszych doświadczeń lub flustracji niezadowolonych klientów? Czy nie można się podzielić pozytywną informacją lub satysfakcjonującą klienta usługą jaką świadczy dana firma? Czy klient nie może podzielić się że kupił jakiś produkt i jest z niego zadowolony? Takie ataki świadczą tylko o tym kto śledzi forma internetowe i w jakim celu. No ale cóż. Dołanczając się do rozpoczętego wątku również miałem okazję skorzystania z produktów jakie wykonuje firma Stolbud Pszczyna i jestem zadowolony z jakiości produkowanych wyrobów oraz fachowym doradztwem technicznym podczas zakupu okien PVC właśnie w tej fabryce. Firma godna polecenia!!!
Pan wesoly rejestruje się na forum, traci srogocenny czas aby tylko pochwalić okna, podpisuje się "M."

Po ujawnieniu, że to słaba i żałosna kryptoreklama. Na forum rejestruje się i zamieszcza wpis Pan Martinek.

Tu M tu Martinek. Tu jeden post, tam jeden post. Tu ten producent tam też on. Przypadek ? nie sądzę ;)

ic75on
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ic75on » pt paź 03, 2014 2:28 pm

Witam,
Jestem również klientem Stolbudu. Zamówiłem do domu okna z aluminium, nietypowe ponadgabarytowe przesuwne. Wielu producentów odmawiało przyjęcia Zlecenia tłumacząc się, że nie mogą dać na takie okna gwarancji. Firma Stolbud takiej gwarancji udzieliła. Okna użytkuję od 4 miesięcy. Zgłosiłem raz problem z zacinającą się klamką, którą prawdopodobnie sam przekręciłem. Nie było żadnego problemu, serwis przyjechał i wymienił, i co najważniejsze nie musiałem za to zapłacić. Firma godna polecenia.

P.s. spec84 - Panie hejter, znajdź sobie miejsce na forum Pudelka, to nie będzie Ci tak ciśnienie rosło,...

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » ndz paź 05, 2014 1:58 pm

Tak jestem hejterem nieudolnej kryptoreklmy na tym forum branżowym. Poprostu stał się cud, bo co chwilę teraz rejstruje się zadwolonoy klient Stolbud Włoszczwa.

Nie rozumiecie, że takimi wpisami, działacie na niekorzyść tego producenta. Bo nikt w tym temacie nie napisał, że to złe okna itp. jednak jak ktoś w miarę rozgarnięty przeczyta ten temat, pomyśli, że musi być chyba coś nie tak z tą firmą, bo zamiast np opłacić sobien normalną reklame na Oknonet zy innym Muratorze, jakieś gale anonimy z jednym postem, masowo się rejestrują i chwalą nagle tego producenta, akurat w tym samym momenice ? Jak to możliwe, czuli to w moczu ? a może jakoś telepatycznie się wyczuwają ?

Naprawdę przemyślcie to.

buduje1wszyraz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: buduje1wszyraz » wt paź 21, 2014 10:09 pm

:shock: aaa... Ja jeżeli powiem, że kupiłem W Pszczynie, i w Pt dopiero zamawiam ogrzewanie to też dostane taki opieprz???
bo, z okien jestem zadowolony.
przychodzę po info na forum a widzę, że tu co niektórzy mieszkają.
Zalogowałem się 1-wszy raz, chcę wyrazić swoja opinię ale widzę, że tu tylko jakieś andruty na tych forach przebywają i po garbie od razu można dostać.
Kolego spec-NAZ84 potrzebuje jeszcze ogrzewanie, zamiast siedzieć mi na schabach i pisać bzdury doradź gdzie? bo widzę, że tu mieszkasz.
Baby se poszukaj, to przestaniesz jadem pluć.
z OKIEN jestem ZADOWOLONY ! Z montażystami popiłem na końcu, okna prosto wstawione.
Regulacja była potrzebna po kilku dniach 2 okien z 26.
Jeżeli stać cie na 26 okien w Winchesterze to przedyskutujemy to, jeżeli tylko tu mieszkasz to... zmień mieszkanie na realne, wyprowadź się od Mamy. :lol:
Dzięki dziewczyny z handlowego... (szczególnie ta chuda) moja żona nie czyta forum to nie będzie larma.

Mateusz Brygiel

buduje1wszyraz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: buduje1wszyraz » wt paź 21, 2014 10:16 pm

I teraz nie wiem czy można się chwalić nowymi oknami z Pszczyny czy nie.... :shock:

Mike123
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Mike123 » śr paź 22, 2014 1:58 pm

Kolego nie przejmuj się marudzeniem speców od czarnego PR firm konkurencyjnych, osobiście miałem kontakt z grupą Stolbud Koronea bo z tego co wiem Stolbud Pczyna jest częścią takowej grupy , mam okna i drzwi ze Stolbudu i nie powiem złego słowa. Okna kupiłem razem z mieszkaniem w Krakowie, nie miałem z nimi żadnego problemu, więc kupiłem i drzwi i tutaj po raz kolejny pozytywne zaskoczenie, planuję budowę domu i wiem, że zdecyduję się na Stolbud... wybiorę raczej plastiki i tu bach kolejny pozytyw Stolbud posiada fabrykę okien PVC i ALU ( zawsze utożsamiłem Stolbud z oknami drewnianymi i drzwiami) w dodatku produkują na profilach Rehau, marka dla freak'ów motoryzacyjnych rozpoznawalna, idealne połączenie.

Kolejne pozytywne komentarze tylko utwierdzają mnie w mojej racji, a black PR mówimy nie ! wypowiedz się kolego na temat produktu, pokaż jakie okna kupiłeś, ale na litość nie zaśmiecaj forum komentami w stylu " dobry komentarz- to musi być PR," - twój tok rozumowania mówi jasno, że pracujesz dla konkurencji, a nie wydaje mi się żeby to była prawda.

Misiaczki życzę udanych wyborów, ja już parę dobrych dokonałem, kolejne przede mną , więcej info udzielę na PRIV bo nie chcę być posądzony o zbytni optymizm bo w tym kraju to zbrodnia........

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » śr paź 22, 2014 4:46 pm

Tak jest, mieszkam tu ale w sume gdzie ?

Za to napewno Pan będzie mieszkał z ciepłymi i świetnymi oknami z Ptaszyny. Ponoć jak napisze Pan to jeszcze na 15 forach to współczynnik szyb zmieni się o 0,1 w dół !

Jaki jad ? Powtórzę po raz kolejny, że nikt tu nie powiedział złego słowa o tych oknach ale z każdym kolejnym taki postem zamiast pomagać to szkodzicie swojej firmie (lub swojemu dostacy)

Pozdrawiam zespół lub dealera Stolbudu

Maniek1987
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Maniek1987 » śr lut 28, 2018 9:49 am

Okna bardzo słabo zrobione. Po roku użytkowania popękały zgrzewy ram. Producent zaproponował sklejanie. Dzwoniłem do przedstawiciela firmy veka i powiedziano że absolutnie mam się na takie rozwiązanie nie godzić. Firma produkuje ...... Zobaczymy jak potoczy się reklamacja. Generalnie nie polecam.

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”