Dylematy inwestora- wyór okien

AnnA28M
Czytelnik
Czytelnik

Dylematy inwestora- wyór okien

Post autor: AnnA28M » wt sie 26, 2014 7:10 am

Witajcie.
Postanowiłam załogować się na forum, gdyż buduje swój pierwszy dom. Ciągle staję przed kolejnymi dylematami. Teraz zastanawiałam się nad wyborem firmy okien. Zależy mi na wysokiej jakości oknach za przystępną cenę. W projekcie mam zaplanowane okno o wysokości 2400 i szerokości 4800...marzy mi się okno typu HS. Takie okno to dla mnie wyzwanie Muszę znaleźć rzetelnego producenta. Zastanawiam się nad lokalną małą firmą. Natomiast moi znajomi zdecydowali się na dużą firmę bodajże Petecki i są zadowoleni... ale czy ja będę? Dylematy, dylematy, dylematy:) Jestem już zmęczona;) Może u was znajdę wsparcie i pomoc:) Chciała bym już cieszyć się swoim nowym domem.
Pozdrawiam.

oknoAD

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Re: Dylematy inwestora- wyór okien

Post autor: spec84 » śr sie 27, 2014 5:43 pm

No ale na co Pani liczy ? Że będziemy tu chwalić i robić reklamę firmie Petecki ?

Są od nich lepsi i goris producenci okien w Polsce tyle mogę Pani powiedzieć.

Ze względu na gabaryty poszukał bym producenta któy specjalizuje się w oknach HST. Nie raz w pismach i na różnych forach branżowych Vetrex opisywał montaże takich okien. Polecam może na początek ten kierunek ? http://muratordom.pl/dzial-dedykowany/v ... 17#gallery

Z tego co wiem to jeszcze MS dużo robi HST.

wojtys
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: wojtys » czw sie 28, 2014 11:04 am

Kolega Spec będzie wychwalał Vetrex bo z nimi współpracuje...

Wg mnie decyzja zawsze należy do Klienta.

Firma Petecki to dobry wybór, wykonujemy okna HS w 5 systemach PCV oraz w systemach aluminiowych.
W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się HS'y w systemie Salamander z niskim (5mm) progiem Siegania Ecopass
Jest to najnowszy, wielokomorowy próg w ofercie Siegenia.
Zapraszam do obejrzenia naszej ekspozycji drzwi HS w Łodzi, Łasku lub w nowym salonie w Zgierzu wówczas będzie Pani mogła się przekonać czy Firma Petecki to dobry wybór.

Pozdrawiam
Zespól Firmy Petecki
Pozdrawiam Wojtys

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » czw sie 28, 2014 3:55 pm

Kolega spec już wielokrotnie pisał, że nie sprzedaje okien, a co do współpracy z Vetrex to tak samo współpracuję z wieloma innymi producentami. W swoich postach zachwalam zarówno Vetrex, MS jak i Oknoplast.

Trochę poruszam się po produkcjach i jestem w stanie osądzić co jet profesjonalne, a co ładną prowizorką.

Nigdzie też nie napisałem, że okna Petecki mają słabe rozwiązania HST. Poprostu dałem gotową publikację aby klient sobie przeczytał.

p.s. a może klient jest z Rzeszowa albo Białgostoku to co wtedy ma jechać też to Łodzi ? z austoryzowane salony czy Oknoplastu. MS czy Vetrexu są w tamtych miastach jak i w całej Polsce,

pozdrawiam

Endrju76
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Endrju76 » czw mar 09, 2017 1:21 pm

Co do okien i może rolet jak będą potrzebne to ja zamawiałem z tej stronki http://akpedrill.pl

Ogólnie w porządku. W sumie tak jak kolega wyżej wspomniał. Warto skupiać się na produktach i wadach i zaletach a nie na całych markach.

kaerde
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kaerde » pt mar 10, 2017 10:34 am

Fajne jest to że wiele firm w swoim portfolio ma oferty wielu producentów i wielu firm produkujących okna.
My działamy trochę inaczej, od wielu wielu lat współpracujemy tylko z dwoma markami słynącą z jakości firmą REHAU i KBE(bardziej budzetowa).
Dzięki temu mamy ciągłą styczność z danym produktem i producentem. Zachowana jest najwyższa jakość danych produktów.
Więc jak nie wiesz co wybrać nie szukaj gdzie najtańsze, zainteresuj się tym dlaczego jedna firma od lat współpracuje tylko z jednym max dwoma dostawcami profili okiennych i ma ciągłą jakby kontrole nad produktem.

Nic nie ujmując konkurencji i firmą które w swoim porfolio mają kilka - kilkanaście dostępnych profili PCV ale jak one mogą się skupić i skontrolować jakość danych produktów gdy za każdym prawie razem biorą towar gdzieś indziej, Co lepsze często biorą "Te same" okna od różnych producentów.
Można mieć części do Bentley i zrobić z nich Opla.
Przy wyborze warto kierować się nie tylko profilem ale także jakościa jego złożenia przez fabryka co ma kolosalne znaczenie przy wyborze stolarki okiennej.

http://www.asradon.pl
michal@asradon.pl

oknoAD

lingmulf
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: lingmulf » ndz mar 12, 2017 5:41 pm

Ze swojej strony mogę polecić Ci okna MK Okna Gdańsk. W oknach PRIME masz klasyczne wzornictwo w połączeniu z nowoczesną technologią. Zaś ENCORE mają doskonałe właściwości termoizolacyjne. Według mnie to najlepsze rodzaje okien na rynku.

Awatar użytkownika
Fourtech
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: Fourtech » śr mar 15, 2017 3:23 pm

Witam,
AnnA28M w takim razie zapraszam do nas. Ostatnia nasza realizacja (w tej chwili jest już w fazie odbioru) to HS o wymiarach 6900*3700. Także Twój wymiar nie stanowi dla nas problemu. :wink:
Zajrzyj na naszą stronę internetową to spostrzeżesz, że my wyzwań się nie boimy! :)
W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny lub emailowy. Postaram się doradzić najlepsze rozwiązanie.
--
Pozdrawiam

e-mail: eksport3@fourtech.pl
tel.: +48 696 845 556
web: http://www.oknaekskluzywne.pl
web: http://www.fourtech.pl

Obrazek

liga23
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: liga23 » śr mar 15, 2017 5:55 pm

Mogę polecić Ci bardzo dobra firmę; http://oksystemplus-oknoplast.com.pl/ solidne okna i fachowa obsługa. Sami mamy od nich okna i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”