Drzwi Mar-Tom

bolo8
Czytelnik
Czytelnik

Drzwi Mar-Tom

Post autor: bolo8 » wt lut 14, 2012 9:24 pm

Ostatnio miałem okazję zapoznać się z ofertą na drzwi stalowe firmy Mar-Tom i powiem że wygląda ciekawie, ale czy ktoś już nimi handlował...? Jak wygląda współpraca jest to chyba jakaś nowa firma bo wcześniej o niej nie słyszałem... Podzielcie się opiniami... Z tego co wiem to działają na rynku przez sieć regionalnych przedstawicieli...

oknoAD

Ramzes3

Re: Drzwi Mar-Tom

Post autor: Ramzes3 » wt lut 14, 2012 10:51 pm

haha :lol: Kolego karloos8 vel bolo8 po co pytasz skoro sam jesteś jak sądzę z Mar-Tom-u i próbujesz wysondować co sądzi rynek o tej firmie i jak dobrze jest znana? Nie pytajcie tyle, tylko działajcie w tym Mar-Tom-ie, bo całkiem nieżle Wam idzie i macie pomysł na wejście w rynek :D

Ramzes3

Post autor: Ramzes3 » wt lut 14, 2012 11:06 pm

a co do Mar-Tom-u to wprowadzili elektroniczny moduł zamówień przez internet i to jest świetne posunięcie, na które tylko kilka firm z tej branży się zdecydowało, ale takie rozwiązanie bardzo pomaga w składaniu zamówień przez klientów i pozwala uniknąć wielu głupich pomyłek, duży plus dla firmy Mar-Tom, pod warunkiem, że to wszystko im sprawnie działa. Podobny system ma od wielu lat firma KMT i wszyscy jej klienci bardzo go sobie chwalą i sprawnie z niego korzystają.

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » śr lut 15, 2012 11:09 am

Mają ciekawe wzory drzwi. Ciekawie jak z dostawami ?
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

bolo8
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: bolo8 » śr lut 15, 2012 12:13 pm

Ramzes3 pisze:haha :lol: Kolego karloos8 vel bolo8 po co pytasz skoro sam jesteś jak sądzę z Mar-Tom-u i próbujesz wysondować co sądzi rynek o tej firmie i jak dobrze jest znana? Nie pytajcie tyle, tylko działajcie w tym Mar-Tom-ie, bo całkiem nieżle Wam idzie i macie pomysł na wejście w rynek :D
Nie jestem żadnym karlosem - pytam o Mar-Tom bo działam w woj. łódzkim i ostatnio miałem okazję zobaczyć ich ofertę którą przedstawił mi ich przedstawiciel, ale tak jak napisałem nie znam tej firmy oraz ich produktu i stąd moje zapytanie... Ja z nimi nie współpracuję dostałem tylko ofertę handlową i proszę o jakieś opinie czy ktoś z nimi handluje jak wyglądają drzwi itp. Co prawda proponowali mi wystawkę ale na sklepie mam już stalówki firm Delta, KMT więc w ciemno ciężko brać kolejny podobny produkt...

Ramzes3

Post autor: Ramzes3 » śr lut 15, 2012 4:46 pm

OK, tylko żartowałem :D
Wg. mnie Mar-Tom na dzisiaj jest OK, bardzo dobra cena drzwi (chyba najtańsze stalówki polskiej produkcji), dobra jakość (klamki takie sobie, ale można zamontować własne, jeśli klient jest wymagający), logistyka i terminy też OK, ale z drzwiami jest tak, że trzeba zamówić kilka sztuk na próbę i samemu ocenić, pomacać, pooglądać, zamontować i wtedy samemu wyrobić sobie o nich opinię, bo jednemu bardziej smakują pierogi, a innemu raczej schabowy, więc niech każdy spróbuje :D Ryzyka wielkiego nie ma przy zakupie kilku sztuk na próbę, a wtedy możesz sam zdecydować czy brać coś na wystawkę, bo jednak drzwi bez wystawki chociaż jednej sztuki danego producenta ciężko się sprzedają. Z Mar-Tom-em wiele nie ryzykujesz, bo to polski producent, blacha włoska z Lampre czyli to samo co większość producentów w Polsce, jakość wykonania w normie, więc nie masz czego się bać, a logistyka całkiem dobra, bo działają przez lokalnych dystrybutorów czyli przeważnie hurtownie drzwi. :) A co do Twojego asortymentu to jednak Delta specjalizuje się w drzwiach antywłamaniowych i jest sporo droższa od Mar-Tom-u, który działa tylko w segmencie tanich drzwi bez atestów antywłamaniowych, za to bardzo często szklonych. To jest uzupełnienie oferty, a nie konkurencja dla Delty, która na rynku polskim walczy raczej z Gerdą, PTZ czy KMT. A w temacie KMT to powiem Ci tylko, że Mar-Tom jest sporo tańszy od oferty KMT w drzwiach bez atestów antywłamaniowych, więc warto zaryzykować i samemu się przekonać czy warto. Ja stawiam drzwi KMT jednak oczko wyżej w jakości niż Mar-Tom, ale cena też jest wyższa, a wiadomo, że mamy kryzys na rynku i cena to główny czynnik przy wyborze drzwi przez klienta. Powodzenia, pozdrawiam.

oknoAD

zbyflo
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: zbyflo » czw lut 16, 2012 9:21 pm

Tak jak wspomniał przedmówca Mar-Tom drzwi dobrze wykonane,nie ma problemów podczas montażu(pierwsze sztuki sprzedałem) i jest to półka dla klientów szukających wyłacznie ceny.Jezeli utrzymaja sie na tym poziomie cenowym i jakościowym będzie to produkt ze stalówek Polskich nr.1 dla przeciętnego Kowalskiego.

karloos8
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: karloos8 » ndz lut 26, 2012 9:37 pm

Tak sobie przeglądam FORUM i znalazłem to
Ramzes3 pisze:haha :lol: Kolego karloos8 vel bolo8 po co pytasz skoro sam jesteś jak sądzę z Mar-Tom-u i próbujesz wysondować co sądzi rynek o tej firmie i jak dobrze jest znana? Nie pytajcie tyle, tylko działajcie w tym Mar-Tom-ie, bo całkiem nieżle Wam idzie i macie pomysł na wejście w rynek :D
wiec musze sprostować że z bolo8 łączy mnie chyba tylko 8 i dwa "o" w loginie i chyba nic po za tym :) z reszta użytkownik bolo8 też się wypowiedział w tej kwestii :) Ale widzę że należysz do osób dociekliwych, dobrze znasz branże stolarki otworowej a dokładnie rynek drzwi i dobrze znasz firmę Mar-Tom może sam jesteś od nich...???? :lol:

maxdoor
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: maxdoor » śr sty 09, 2013 11:23 am

Witam,

wszystkich zainteresowanych sprzedażą drzwi MAR-TOM zapraszam do współpracy.

Działamy na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i dajemy naszym Kontrahentom wysokie rabaty.

Pozdrawiam

Grzegorz Wypiórkiewicz
Hurtownia Drzwi MAXDOOR
www.maxdoor.pl

Rafal80
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal80 » ndz sty 20, 2013 10:24 am

Sprzedaliśmy kilka drzwi tej firmy. Klienci często się sugerują tylko ceną, a że z wyglądu nie są brzydkie to ludzie z chęcią je biorą.
Pozdrawiam
Rafał
www.firmarom.pl

pabloWLKP
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: pabloWLKP » czw mar 16, 2017 9:00 am

sprawdźcie ten ranking drzwi ktoś ich docenił ;)

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”