MOJE WYMARZONE OKNO...

kamilstar
Czytelnik
Czytelnik

MOJE WYMARZONE OKNO...

Post autor: kamilstar » ndz kwie 01, 2012 9:06 pm

Witam!!!!!!
Proszę o wpisywanie propozycji "wymarzonego okna" wg. własnych-Waszych przemyśleń, pomysłów, doświadczeń. Z jakiego profilu, jakie okucie,szklenie itd. Może drewno, może alu? Mam nadzieję, że po wielu wpisach przeczyta to jakiś producent okien, wyciągnie wnioski i będziemy mieli SUPEROKNO. Bo rankingi do rzeczywistości mają się nijak.

oknoAD

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Re: MOJE WYMARZONE OKNO...

Post autor: RRQ » ndz kwie 01, 2012 9:12 pm

Nie liczy się okno a widok jaki będziesz z niego miał :wink:

Obrazek
Dwa razy koła nie wymyślisz...

Awatar użytkownika
jubra
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: jubra » pt cze 22, 2012 10:41 pm

Temat leży odłogiem, a wyglądał na "samograja" !. Podejrzewam, że wszystkim nam łatwiej polemizować z gotowym materiałem niż samemu określić co powinno być priorytetem dla niezawodnego okna. Nie chcąc wkładać kij w mrowisko, ale czy milcząc przecież w "lotnym" temacie dotyczącym jakości wyrobu najważniejszym było to, żeby okno się otwierało i zamykało?. http://www.youtube.com/watch?v=yLmKtqDf ... r_embedded
Zaangażowanych na tym forum namawia do wyjścia z góry okopanych własnych pozycji i wnoszenia czegoś bardziej twórczego niż wnoszenie zawsze kontrowersyjnej wymiany poglądów o wyższości systemu X nad systemem Y, bo i tak okno jako wyrób tego czy innego systemu przegrywać będzie z jakością produkcji i jakością montażu.
W „Wesela” Wyspiańskiego pouczał Gospodarz-Dziennikarza: „panowie dużo by juz mogli mieć, ino oni nie chcom chcieć!”

windower
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: windower » pt wrz 15, 2017 2:51 pm

Ja z kolei szukam dźwiękoszczelnego okna do pokoju córki. Czy na rynku istnieje coś takiego? Na razie córa jest mała i styl muzyczny narzuca jej mamusia więc słuchamy dosyć cicho takich hitów jak http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Relaks ... Dla+Dzieci, ale sama wiem po sobie, że w wieku nastoletnim dosyć głośno słuchałam muzyki, a okno to inwestycja na przyszłość i chciałabym, żeby były porządne, najlepiej dźwiękoszczelne. Na co powinnam zwrócić uwagę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

tomiszcz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tomiszcz » pn kwie 09, 2018 2:56 pm

Faktycznie ważne jest to, co będzie za oknem, jeśli to by były np. góry, to bez różnicy przez co bym na nie patrzył :D Chociaż zawsze marzyły mi się albo okrągłe okna albo takie zakończone łukami. Póki co jeszcze nie mam takich i raczej nic się nie zapowiada, ale może, może kiedyś :)

Bokatio
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: Bokatio » śr lut 05, 2020 9:06 am

Ja z kolei poszukuję czegoś na styl prowansalski. Muszę przyznać, że bardzo trudno coś znaleźć. Większość ofert okien jest dość standardowych. Nawet przeszukując to forum ciężko znaleźć jakiekolwiek wzmianki czy podpowiedzi. Może ktoś się odezwie do mnie z propozycją. Styl prowansalski to coś takiego https://www.exitdoor.pl/styl-zycia/styl-prowansalski/ Ma on charakter nieco rustykalny, nieco wiejski i południowo-europejski.

oknoAD

Awatar użytkownika
janoski23
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: janoski23 » wt lut 11, 2020 7:59 am

Ważne jaki widok. Obecnie marzy mi się taki zimowy widok z okna.

Obrazek
fot. booking.com

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”