Rolety wewętrzne

magda906
Czytelnik
Czytelnik

Rolety wewętrzne

Post autor: magda906 » ndz lut 15, 2015 12:05 am

Szukam rolet wewnętrznych do mieszkania...znalazłam fajny sklep http://jokerjunior.pl/kategoria,Rolety,56,56.php podobają mi sią rzymskie, ale bardzo zależy mi na takich co można wyprać, bo są łatwiejsze w utrzymaniu czystości a wiadom, że od okien bardzo sie kurzy...synek ma alergier na kurz i roztocza więć musze kombinować. Możecie cos poleciC?Jakie wybrać?

oknoAD

alekM
Małomówny
Małomówny

Re: Rolety wewętrzne

Post autor: alekM » śr kwie 08, 2015 11:55 am

Jeśli dziecko ma alergię to proponuję rolety zewnętrzne.

Awatar użytkownika
WystrojOkienPl
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: WystrojOkienPl » wt wrz 08, 2015 10:19 am

Wiele rolet rzymskich da się uprać - powinny być przystosowane do prania. Warto po prostu zapytać sprzedawcy czy jest to możliwe i jak prawidłowo prac dany materiał - by nie utracić gwarancji na nową roletę.

Wilczur
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Wilczur » pt wrz 18, 2015 4:52 pm

O to najlepiej spytać się sprzedawcy ale moim zdaniem ciężko wyprać rolety ale mogę się mylić. Ja wolę żaluzję.

Askaaa
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Askaaa » pt wrz 18, 2015 7:58 pm

O nie, żaluzje to już całkiem nie dla mnie. Kiedyś miałam, wyczyścić to... to już na pewno nie dla alergika.

rrorr
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: rrorr » wt wrz 22, 2015 3:07 pm

Również poleciłbym rolety zewnętrzne w takim wypadku.

oknoAD

jerzyks
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: jerzyks » czw wrz 24, 2015 11:41 am

Najważniejsze, aby były atestowane.

Awatar użytkownika
fikoman
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: fikoman » śr paź 07, 2015 10:04 pm

Ja też mam w domu alergika. Użytkuję rolety rzymskie i sama bawię się w demontaż i czyszczenie. Mam bardzo proste rolety z marketu budowlanego i nie wymagają specjalnych operacji przy demontażu. W moim przypadku podczas prania wystarczy wanna łazienkowa, ciepła woda i delikatny detergent np kilka kropli płynu uniwersalnego. Wiem, że bywają też skomplikowane konstrukcje z delikatnych materiałów. Po prostu najlepiej o takie kwestie pytać przy wybieraniu rolet. Być może firma, u której zamawiacie rolety świadczy również usługi czyszczenia.

Kamil41
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kamil41 » czw paź 29, 2015 4:21 am

alekM pisze:Jeśli dziecko ma alergię to proponuję rolety zewnętrzne.
Dokładnie o tym samym pomyślałem co Ty alekM. Jeśli w domu jest alergik to lepiej założyć rolety zewnętrzne. Teraz poszła tak wysoko technologia, że można sobie zamontować automatykę do rolet zewnętrznych Nice http://www.nice.pl/Produkty,2165/Automatyka_do_rolet. Pilotem sobie będziesz je otwierał i opuszczał rolety. Masz też wiele opcji programowania, możesz sobie np. zaprogramować kiedy mają się zamykać i otwierać automatycznie.

Brimek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Brimek » śr lut 07, 2018 12:55 pm

Według mnie bardzo fajnymi roletami wewnętrznymi, są rolety rzymskie. Łatwe w montażu i dające fajny efekt marszczenia się, przy ich zwijaniu.

Wreck
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Wreck » czw lut 08, 2018 2:06 pm

Plusem w przypadku rolet rzymskich jest również fakt tego,że są bardzo dekoracyjne. Tak wiec moga pasować zarówno do pomieszczeń w stylu tradycyjnym jak i nowoczesnym. Wymagają również o wiele mniejszej pielęgnacji niż firany i zasłony ( z tym jest zawsze sporo roboty jak przychodzi do prania....).

Jesli ktoś z Was szukałby firmy z lubelskiego specjalizującej się w sprzedaży i montażu rolet to mogę polecić ich
https://lublinrolety.pl/produkty/rolety-wewnetrzne/ - wybór mają spory, firma posiada również duże doświadczenie.W salonie mają spory wybór materiałów.

Rutkos
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Rutkos » ndz mar 25, 2018 5:50 pm

Zgadzam się z poprzednikiem. Warto wybrać rolety rzymskie z względu na ich walory dekoracyjne. Taki dodatkowy atrybut przyda się w stylowych i nowoczesnych wnętrzach.

Ajlar
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Ajlar » wt maja 15, 2018 11:15 pm

Rolety wewnetrzne sa naprawde przydatne w kazdym domu czy mieszkaniu. Wazny jest jednak odpowiedni producent rolet - nie moze byc to byle jaka firma. W koncu rolety sie uzywa dzien w dzien - rano sie je odslania, a wieczorem zaslania. Musza wiec byc trwale, wytrzymale i solidne. Warto wiec poszukac dobrej firmy, ktora wykonuje rolety wewnętrzne.

Rekar
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Rekar » wt cze 05, 2018 8:17 am

Wybór odpowiednich rolet może sprawiać pewnego rodzaju problemy, ale nie jest to coś, z czym nie można by było sobie poradzić. Na stronie http://www.roltex.wroclaw.pl/ można znaleźć szeroki wybór rolet, spośród których łatwo dobrać coś w sam raz dla siebie.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”