Ale to już inny temat, zarządzania przez niekompetencje.jubra pisze: Do listy "oknoeksperta" dołączam kiedyś również "ambitnego leadera na śląsku" - OKF Sp. z o.o. z Mikołowa dla których biznes miał również znaczenie czysto pejoratywne.
Znaleziono 8 wyników
- śr lis 19, 2014 9:53 pm
- Forum: Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)
- Temat: Vetrex sprzedany! koniec rynku w Polsce
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 23822
Re: Vetrex sprzedany! koniec rynku w Polsce
- ndz lis 16, 2014 8:53 pm
- Forum: Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)
- Temat: Vetrex sprzedany! koniec rynku w Polsce
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 23822
Re: Vetrex sprzedany! koniec rynku w Polsce
Co do Vetrexu, to zauważ że kilka lat temu była to firma najtańsza na Vece i z jakością nie było zbyt dobrze. Nastąpiła zmiana polityki, ale do osiąganych obrotów nie powrócili. Jak nowy właściciel będzie zarządzał to zobaczymy. Generalnie życzę im powodzenia.
- pt lis 14, 2014 9:42 pm
- Forum: Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci
- Temat: ŹLE ZAMONTOWANE OKNA i ROLETY W NOWYM BUDYNKU
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 29770
Re: ŹLE ZAMONTOWANE OKNA i ROLETY W NOWYM BUDYNKU
Aby to wzmocnić niech zamontują konsolę do rolet nadstawnych. Poczytaj: http://oknotest.pl/artykuly-tematyczne/ ... ym-uczynku
- pt lis 14, 2014 9:34 pm
- Forum: Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)
- Temat: Vetrex sprzedany! koniec rynku w Polsce
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 23822
Re: Vetrex sprzedany! koniec rynku w Polsce
Wszelkie przejęcia polskich firm okiennych kończyły się jednym - upadłością. Kilka przykładów:
1. Okfens (największy producent w kraju) kupiony przez SaintGobain - pozostało wspomnienie
2.Okna Rąbień (był w pierwszej trójce) kupiony przez Penta - upadłość i sprzedaż majątku Oknoplastowi (WnD)
3 ...
1. Okfens (największy producent w kraju) kupiony przez SaintGobain - pozostało wspomnienie
2.Okna Rąbień (był w pierwszej trójce) kupiony przez Penta - upadłość i sprzedaż majątku Oknoplastowi (WnD)
3 ...
- czw lis 06, 2014 8:13 pm
- Forum: Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki
- Temat: OKNA KRISPOL.
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 65287
Re: OKNA KRISPOL.
Czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia z tym modelem okien krispola: http://krispol.pl/okna/fen-92/?lang=pl ? "Dominobramy" wspomniał że jest to rewolucja, jesteś w stanie dać trochę więcej szczegółów? Poważnie rozważam zakup tego modelu, jednak chciałbym się dowiedzieć coś o nim i to trochę więcej ...
- śr lis 05, 2014 9:48 pm
- Forum: Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci
- Temat: Okna energooszczędne - jakie polecacie?
- Odpowiedzi: 143
- Odsłony: 216351
Re: Okna energooszczędne - jakie polecacie?
Jeżeli szukacie okien energooszczędnych, to zachęcam do zapoznania się z artykułem:
http://www.oknoekspert.com/index.php?ma ... eturnid=21
http://www.oknoekspert.com/index.php?ma ... eturnid=21
- śr lis 05, 2014 9:43 pm
- Forum: Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci
- Temat: "Okna się pocą"
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 15083
Re: "Okna się pocą"
Zjawisko jak najbardziej normalne i świadczące o bardzo dobrej izolacji szyb.
- wt paź 28, 2014 9:05 pm
- Forum: Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci
- Temat: ŹLE ZAMONTOWANE OKNA i ROLETY W NOWYM BUDYNKU
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 29770
Re: ŹLE ZAMONTOWANE OKNA i ROLETY W NOWYM BUDYNKU
Konsole do rolet nadstawnych nie są potrzebne przy wąskich oknach, tutaj wystarczy odpowiednio połączyć skrzynkę z ramą i zakotwić w nadprożu. Oczywiście taśma rozprężna między ramą a skrzynką to podstawa.
Osobiście jestem przeciwnikiem rolet nadstawnych, zalecam rolety do zabudowy, nie ma wówczas ...
Osobiście jestem przeciwnikiem rolet nadstawnych, zalecam rolety do zabudowy, nie ma wówczas ...
