Działalność jednoosobowa Zwolniona z VAT a zakup towarów

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
PawelBanasik
Czytelnik
Czytelnik

Działalność jednoosobowa Zwolniona z VAT a zakup towarów

Post autor: PawelBanasik »

Witam chciałbym dowiedzieć się jak wygląda sytuacja z zakupem towarów jako osoba zwolniona z VAT jak to wygląda z fakturami? Czy muszę szukać sklepów które wystawiają faktury dla małych firm? Mam do zakupu dosyć sporą ilość materiałów budowlanych w okolicy 30tys i nie mam zielonego pojęcia jak to wygląda z vatem dlatego też moje pytanie jak to wygląda. Za każdą pomoc Dziękuję Pozdrawiam.

oknoAD

RafalR87
Czytelnik
Czytelnik

Re: Działalność jednoosobowa Zwolniona z VAT a zakup towarów

Post autor: RafalR87 »

PawelBanasik pisze: śr wrz 21, 2022 9:23 pm Witam chciałbym dowiedzieć się jak wygląda sytuacja z zakupem towarów jako osoba zwolniona z VAT jak to wygląda z fakturami? Czy muszę szukać sklepów które wystawiają faktury dla małych firm? Mam do zakupu dosyć sporą ilość materiałów budowlanych w okolicy 30tys i nie mam zielonego pojęcia jak to wygląda z vatem dlatego też moje pytanie jak to wygląda. Za każdą pomoc Dziękuję Pozdrawiam.
A pytałeś się może jakiegoś księgowego, księgowej itd ? Ja się przyznaję, ze nie mam pojęcia jak to wygląda, ale szczerze.... nie sądzę, byś specjalnie musiał szukać sklepów, które wystawiają fv do małych firm. W sumie co to jest za różnica ?
ODPOWIEDZ