BUCZĄCE OKNA

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
Neffra
Czytelnik
Czytelnik

BUCZĄCE OKNA

Post autor: Neffra » pt maja 10, 2019 10:24 am

Witajcie
Niedawno kupiłam segment w stanie deweloperskim. Po wprowadzeniu okazało się, że okna (na pietrze i poddaszu, na parterze jest ok) dziwnie buczą. W nocy jest cisza, natomiast za dnia słychać z nich taki dźwięk jakby ciągle chodziła betoniarka, albo leciał bombowiec. Dodam, że mieszkam koło Piaseczna, jakieś 15 km od Okęcia. Buczenie słychać jednak nie tylko, jak przelatuje samolot, ale w zasadzie cały czas za dnia (może wyłapuje samoloty gdzieś wyżej). Jak się okna otworzy to nic nie słychać. Mieszkałam dotąd niecały kilometr od tego samego miejsca i nie słychać było takiego buczenia.

Okna ponoć są dobrej klasy, trzyszybowe pilkington igp 02 30.03.16 626/8 insulight therm le. Profile Veka, trzy uszczelki. Wczoraj był fachowiec (nie z firmy, która montowała ona), powiedział, że są wyregulowane i dobrej jakości i nie wie, z czego wynika problem. Sam też buczenie słyszał. Wyciął jednie część uszczelek w jednym oknie, bo stwierdził, że może jest za słaba wentylacja, ale to nic nie dało.

Czy ktoś ma może pomysł, z czego to wynika. Bardzo proszę o poradę, bo już się zastanawiam, czy nie sprzedać :(. Deweloper się zawinął, więc tam nic nie wskóram. Jestem gotowa ponieść koszty usunięcia tej usterki, tylko żebym wiedziała, co to jest

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”