Zmiana koloru

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
Ja1234
Czytelnik
Czytelnik

Zmiana koloru

Post autor: Ja1234 »

Witam. Szukam informacji lub firmy (najlepiej z Podkarpacia) która zajmuje się zmianą koloru zamontowanych okien. Mam w planach remont elewacji i bardzo chciałabym zmienić kolor okien (okleina drewnopodobna pcv). Znalazlam w necie info o farbach akrylowych do PVC ale trochę obawiam się trwałości pomalowanych futryn. Czy jest szansa np. na zmianę okleiny bez demontażu okien? Może ktoś ma jakieś doświadczenia lub pomysł? Pozdrawiam.

oknoAD

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Re: Zmiana koloru

Post autor: klajster »

Taniej wyjdzie wymiana okien,a najtaniej zmiana gustu.Pozdrawiam
fafik
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fafik »

Żadne farby akrylowe itp. Odtłuść okno zabezpiecz elementy wewnętrzne i szyby taśma taka jak malarską ale w sklepie dla lakiernika samochodowych. Kup farbę w aerozolu - znów sklep z farbami do samochodu i maluj. Efekt trwały i tani. Trochę pracy przy oklejaniu. Ps jak pomalujesz uszczelki to nic się nie stanie.
Myśl jak coś piszesz - Twoje informacje czyta przyjaciel , ale i wróg
tel
Małomówny
Małomówny

Post autor: tel »

My postawiliśmy na białe ze względu na to, że podobają mi się białe delikatne firanki do ziemi. Uważam, że ciemne ramy przy takiej dekoracji za mocno się odznaczają, a tak mam piękną jasną poświate z trzech południowych okien.

Okna mamy od firmy Kapica ( jest to polski producent okien i drzwi). Na stronie jest ich katalog.
fafik
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fafik »

Pomijając kryptoreklamę firmy (wstyd) ta poświata to była już z oknami od firmy czy do kupiliście osobno? 🤣
Myśl jak coś piszesz - Twoje informacje czyta przyjaciel , ale i wróg
ODPOWIEDZ