Strona 1 z 1

Wybór okien tarasowych

: wt lip 20, 2021 12:24 pm
autor: emts
Część. Mam pytanie odnośnie okien tarasowych?. Które jest lepsze w użytkowaniu w systemie hst czy w systemie pst?

Re: Wybór okien tarasowych

: wt lip 20, 2021 9:57 pm
autor: fafik
HST i nie ma alternatywy

Re: Wybór okien tarasowych

: śr lip 21, 2021 7:50 am
autor: jerzyks
HS jest lżejszy drzwi można otworzyć jednym palcem i można zrobić większe, PSK można uchylić ale ciężej się otwiera, przy złym otwieraniu mogą wypaść.
Najlepiej obydwa sprawdzić w sklepie. Od razu wybór będzie prosty. Okna HS są mniej awaryjne tak wiec zdecydowaliśmy się na nie.
Polecam skontaktować się z tym producentem okien: https://www.kapica.pl/ . Mają okna w dobrych parametrach i powinni doradzić, jakie wybrać.

Re: Wybór okien tarasowych

: pn sie 15, 2022 5:33 pm
autor: oyshe
Ja mam HST z Oknoplast, ale sąsiad ma Slide nowsze i zadowolony.

Re: Wybór okien tarasowych

: wt wrz 20, 2022 1:02 pm
autor: GrzegorzS
A co myślicie o aluminiowych drzwiach przesuwnych? Mogą mieć efektownie wąskie ramy i osiągać imponująco duże wymiary, a takie przeszklenia są teraz bardzo modne. Jeśli mieszkacie w okolicach Krakowa, to polecam firmę CB Aluminium. Produkują efektowne panoramiczne drzwi przesuwne z ukrytymi ościeżnicami, które zapewniają bardzo transparentny efekt. Te rozwiązania są ponadto bardzo ciepłe i trwałe, bo wyprodukowane w sprawdzonych systemach Schuco.

Re: Wybór okien tarasowych

: czw gru 29, 2022 6:45 am
autor: farad
Myślę że aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwne Futuro Wiśniowski są świetnym rozwiązaniem zwłaszcza jeśli są montowane tam gdzie są dzieci czy osoby z problemami w poruszaniu się bo to trwałe i solidne okna z niskim progiem