Firma Petecki opinia klienta

ogniotrwaly
Czytelnik
Czytelnik

Firma Petecki opinia klienta

Post autor: ogniotrwaly » pn maja 28, 2012 5:13 pm

Z dużą ulgą pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych informacjami o producentach okien, że zakończyłem walkę z tym tematem.
Dzięki m.in. forumowiczom Oknonetu mam zamontowane okienka Firmy Petecki, montaż przez przedstawiciela na Śląsk firmę MONT-PERFEKT
Okienka przyszły prawie 2 tygodnie przed terminem, montaż pomimo tego że nie najłatwiejszy bardzo sprawnie i czyściutko. Żona zachwycona, ja mam wreszcie spokój.
Więc wystawiam pięęękną laurkę bo to drugi montaż okien w mieszkanku i chyba jeszcze lepszy niż poprzednio.
I nie piszę tego bo jestem z branży tylko dlatego, że jestem bardzo zadowolonym klientem i mam nadzieję, że okienka bez problemu będą służyć długie lata.
Więc póki co (odpukać) gorąco polecam.

oknoAD

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: Firma Petecki opinia klienta

Post autor: Kuba N. » czw cze 07, 2012 10:11 pm

Gratuluje dokonania satysfakcjonującego wyboru.

Paprocki
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Paprocki » sob wrz 22, 2012 12:14 pm

Dobry wybór, też postawiłem na jakość.
inż. Wiesław Paprocki

Pasjonat techniki, wróg tandety

Awatar użytkownika
Koniu
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Koniu » pn lis 19, 2012 1:27 pm

Też montowane miałem okna firmy Petecki, żona też zadowolona. To chyba wszystkie kobitki są zadowolone :P

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » pn lis 19, 2012 8:53 pm

ludzie dajcie spokój, zbyt perfidnie :)

Klient inwidualny rejestruje się na forum, dodaje sobie avatar, żeby napisać 1 post, a dokładnie to 1 zdanie n/t okien :) nie podając żadnych konretów tylko że wszystko super...

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » ndz lis 25, 2012 8:59 am

Zwróć uwagę,że w obu przypadkach bardzo ZADOWOLONE są ŻONY !!! (coś musi być na rzeczy z tymi montażystami tfu oknami chciałem powiedzieć) :)

oknoAD

alvaro
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: alvaro » pn lis 26, 2012 6:51 pm

Petecki robi dobre okna, więc to nic dziwnego, że wszyscy zadowoleni, a dobry montażysta jest jak listonosz czy kominiarz, więc zawsze w potrzebie pomoże :D

colsztok
Małomówny
Małomówny

Post autor: colsztok » śr lis 28, 2012 11:40 am

a jak wiadomo każdy facet woli mieć w domu zadowoloną żonę,a jeśli dzięki tym oknom to jest mozliwe,to warto z ich ofert skorzystać.

mariusz791
Małomówny
Małomówny

Post autor: mariusz791 » pt lis 30, 2012 4:50 pm

Firma ta ma sporo certyfikatów,więc chyba jest w porządku,nie daje się przecież certyfikatów partaczom,myślę,że zadowolenie wyżej wymienionych żon jest prawdziwe.
http://www.petecki.eu/certyfikaty.php

monciak
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: monciak » pt lis 30, 2012 9:25 pm

Nie wspominając o zadowoleniu żon właścicieli firm współpracujących z Firmą Petecki. :D
mariusz791 pisze:Firma ta ma sporo certyfikatów,więc chyba jest w porządku,nie daje się przecież certyfikatów partaczom,myślę,że zadowolenie wyżej wymienionych żon jest prawdziwe.
http://www.petecki.eu/certyfikaty.php
Jest bardzo wielu partaczy z ogromną ilością certyfikatów, oczywiście pomijając Peteckiego

Jak ja uwielbiam żonom tzw.-ych w naszej branży " wymagających - trudnych klientów" sprawiać ogromną przyjemność poprzez wykonanie doskonałej usługi.

ogniotrwaly
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ogniotrwaly » pt gru 21, 2012 12:20 pm

spec84 pisze:ludzie dajcie spokój, zbyt perfidnie :)

Klient inwidualny rejestruje się na forum, dodaje sobie avatar, żeby napisać 1 post, a dokładnie to 1 zdanie n/t okien :) nie podając żadnych konretów tylko że wszystko super...
Witam ponownie po dłuuugim okresie i szkoda że długim bo szybciej bym zareagował :(
mam nadzieję, że kolega spec nie pił do mojej osoby bo chyba źle sprawdził moje posty.
Co do żony to jakby wam rok marudziła o okna potem o to że szukacie dobrych potem o to ile one kosztują itd..... to też byście się cieszyli że żona zadowolona....
A teraz jest zima ciepło cicho nic nie paruje nic nie zamarza i żona dalej zadowolona :P
A jak komuś żal, że klient indywidualny jest zadowolony i to pisze na forum to sorki, ale połowa firm do których pisałem nawet nie raczyła odpowiedzieć, a co dopiero wycenić, zaproponować coś sensownego i porządnie wykonać swoją pracę.
Wesołych Świąt dla wszystkich.

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » pt gru 21, 2012 7:49 pm

Ogniotrwały akurat chodziło mi o użtkownika Koniu, a nie o Ciebię :)

pozdrawiam i takze zdrowych Wesołyś Świąt dla wszystkich !!!

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » pt gru 21, 2012 9:58 pm

"przyszły prawie 2 tygodnie przed terminem" tylko to jet dla mnie dziwne bo termin 2 tygodnie to u mnie na okna kolorowe ale może takie obłożenie robotą :)))

alvaro
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: alvaro » pt gru 28, 2012 2:53 pm

Kolego Komarko, nie wszyscy dealerzy sprzedają w większości okna średniej półki, które "klepie się" masowo nawet na stany magazynowe,, bo i tak się je sprzeda, wielu klientów jednak szuka okien wyższych lotów, a na takie trzeba nieco poczekać u większości producentów, takie mamy realia rynkowe, że nie każdemu wystarcza zwykły produkt i sporo ludzi szuka produktów wysokiej jakości. :D

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » pt gru 28, 2012 8:33 pm

Z racji świat chyba mogę wytłumaczyć chęć wprowadzenia forum w wyśmienity nastrój bo jeśli np Vetrex jest dla Ciebie średnią półką to jaką półkę stanowi firma Petecki ? No i na stany magazynowe kazdy liczący się producent to raczej nie robi ( gdzie zmieścić 1-2 tys okien dziennej produkcji ?) Myślę że dość trudno znależć poważnego producenta który każe czekać np 4 tygodnie (myślę o PCV) na okna. Chyba że zbiera na materiał zaliczki od klientów i dopiero potem produkuje , a za własne pieniążki myśli o zakupie jakiejś nagrody,czy wyróżnienia np "teraz my!!"
Bez urazy. pozdrawiam świateczno noworocznie!!

alvaro
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: alvaro » pt gru 28, 2012 11:10 pm

Kolego Komarko, nie bądżmy jednak megalomanami w temacie firmy Vetrex, gdyż to tylko dobrze i starannie wykonana Veka na Roto plus szyby jak wszędzie indziej, takich producentów w Polsce jest wielu i to co najwyżej średnia półka okien PVC, porównywalna do Oknoplastu i kilku innych większych Vekowców. Wg. mnie Petecki jest oczko wyżej, bo produkuje okna na 3 profilach, w tym dwóch lepszych od przereklamowanej Veki czyli Rehau i Salamander/Brugmann. Do tych dwóch dodałbym jeszcze firmy, które produkują na profilach Schuco i to właśnie tutaj jest górna półka okien PVC w Polsce, a nie u producentów, którzy klepią masówkę na profilach Veka, tyle, że mają mocną reklamę i marketing. Takiej sztywności profila jaką ma Schuco i Rehau to inni producenci profili jeszcze długo nie osiągną, a takiej białości PVC jaką ma Salamander to chyba nikt na dzisiaj nie osiągnie, a Veka jest Veka, profil solidny, ale raczej w górnej części stanów średnich. :D
Również pozdrawiam świątecznie z małym opóżnieniem i noworocznie całkiem na czasie :D

P.s.
A co nagle to po diable i kiedy się człowiek śpieszy to tylko diabeł się cieszy, ot i dobre podsumowanie tych napiętych terminów u producentów okien PVC w Polsce :lol:

Aneta81
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Aneta81 » czw maja 09, 2019 4:19 pm

Firma Petecki to dramat, tracą głównie na montażu, do ktorego wynajmuja beznadziejnych podwykonawcow. U nas drugi raz praktycznie od zera montuja wszystkie okna, za pierwszym razem tak beznadziejnie to zrobili ze az ich dyrektor złapał się za głowę. Porazka...mnostwo nerwow, stresow i nie wiem jak to sie skonczy. Goraco nie polecam!!!

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”