Jaką firmę wybrać - Podlasie - Bielsk Podlaski

monia_k16
Czytelnik
Czytelnik

Jaką firmę wybrać - Podlasie - Bielsk Podlaski

Post autor: monia_k16 » pn paź 15, 2012 11:46 am

Witam chcę kupić okna do mieszkania w bloku z płyty. Mieszkanie jest na pierwszym piętrze. Nie wiem jaką firmę wybrać, najpierw chciałam z firmy ABAKUS, jednak ta ma złe opinie w ineternecie. Moja sisotra użytkuje te okna od ponad 2 lat w domku jednorodzinnym drewnianym,na koloni w lesie i nie narzeka. Inne firmy, o których się dowiedziałam, że są w moim mieście to OKNOPLAST, DOBROPLAST, POL-BUD, DRUTEX, STOLBUD WŁoszczowa, Terrazyt, StiFF, MS, ALPLAST. Pewnie jest ich więcej, to tyle co udało mi się znaleźć. Ogólnie punktów, które sprzedają okna jest 20. Nie znam się na tym, mogę sugerować się tylko opiniami.

Moja mama ma okna z OKNOPLASTU od 10 lat i przeklina je. Drzwi balkonowe opadły, ciężko się domykają, z okien wieje strasznie. Mam wzywała z firmy która zajmuje się montażem okien OKNOPLAST w naszym mieście, "podregulowali" okno, jednak to nic nie dało. Cena też jest wyższa niż u innych producentów, i od razu mam wyłożyć 40% kwoty jaką mam zapłacić, więc z tego powodu ta firma odpada.

Bardzo proszę o pomoc, z góry serdecznie dziękuję

oknoAD

Oknoplast
Czytelnik
Czytelnik

Re: Jaką firmę wybrać - Podlasie - Bielsk Podlaski

Post autor: Oknoplast » pt paź 19, 2012 2:25 pm

Szanowna Pani,
W nawiązaniu do Pani postu, bardzo proszę o kontakt na adres m.rainer@oknoplast.com.pl, byśmy mogli poznać dokładnie historię reklamacji oraz wypracować odpowiednie rozwiązanie istniejącego problemu. Zapraszamy również do naszego salonu Oknoplast, gdzie nasi eksperci zaprezentują korzystne rozwiązania do Pani mieszkania. Jednocześnie zachęcamy do odwiedzin salonów naszej konkurencji, by mogła Pani zweryfikować jakość proponowanej przez Oknoplast oferty.

Z poważaniem

Monika Sosnowska-Rainer
Specjalista ds.PR
OKNOPLAST

jkolodziej
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: jkolodziej » pn paź 22, 2012 2:13 pm

Wydaje mi się że wspomniana wpłata 40% na rynku okiennym (zresztą nie tylko okiennym) to jest przecież norma.
Jak firma wykonuje okna na indywidualne zamówienie to niby co z nimi miałaby później zrobić gdyby klient nagle się rozmyślił?
Dziwi mnie też dlaczego ktoś wcześniej nie reklamował okien w fabryce jeśli się zepsuły. Oknoplast ma dobry serwis. Najlepszym przykładem jest mój brat, który reklamował u nich szybe (mimo że moim zdaniem wszystko było ok) serwis Oknoplastu bez problemu szybe mu wymienił, dlatego ja też wezmę pod uwagę ich ofertę- na wiosnę zamykam stan surowy domu.

miki789
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: miki789 » śr paź 02, 2019 11:24 am

Ogólnie wydaje mi się, że jeśli chodzi o okna PCV to są praktyczniejsze niż drewniane, będą wymagały mniejszego zachodu przy ich obsłudze więc myślę, że się dobrze sprawdzą. Ogólnie dobrą ofertę ma https://vitopolska.com/, firma produkuje okna, ma wiele lat doświadczenia, myślę że można liczyć na dobrą jakość.

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”