Drzwi tarasowe

jerzyks
Małomówny
Małomówny

Drzwi tarasowe

Post autor: jerzyks »

Zastanawiam sie nad drzwiami na taras.
Polecicie otwierane tradycyjnie czy moze jednak przesuwne?

oknoAD

Awatar użytkownika
sterek
Małomówny
Małomówny

Re: Drzwi tarasowe

Post autor: sterek »

Wybierając system drzwi przesuwnych hst był rozwiązaniem najlepszym jeśli chodzi o wyjście na taras gdxie często chodzi się ze szklankami talerzami jedzeniem itp co osobiście mnie by denerwowało gdybym miała ciagle przechodzić przez próg który maja system PSk jak i system rozwiernych drzwi. Wiec trzeba rozważyć swoje preferencje jak i niestety tez możliwości i podjąć wtedy decyzje .
Dobrej klasy okna i drzwi oferuje ta firma https://www.kapica.pl/
Bewu
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Bewu »

U siebie będę realizował takie wyjście za pomocą drzwi HS. Skłaniam się ku realizacji w lokalnej firmie.
Finansowo wiadomo wyjdzie drożej niż drzwi otwierane tradycyjnie, ale komfort i nowoczesny wygląd i funkcjonalność wygrały :)
Drzwi będą produkowane przez AluFusion z Olecka, według opinii znajomych jakośc wykonania jest bardzo dobra, otwierają i zamykają się leciutko, jedynie czas oczekiwania dość długi, ale to chyba wszędzie tak jest w obecnych czasach.
Janek77
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Janek77 »

Aluminium to najlepszy wybór, jeśli zależy nam na bardzo nowoczesnym efekcie. W tych systemach można produkować okna i drzwi o dużo większych wymiarach niż w przypadku PVC. Mają imponująco wąskie ramy, lub niemal niewidoczne jak w oknach panoramicznych. Tu można zobaczyć przykłady takich przeszkleń: http://www.rim.com.pl/pl/rezydencje/
Granda
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Granda »

Moim zdaniem przesuwne są bardziej praktyczne
berewit
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: berewit »

Ja mam drzwi tarasowe HST z Oknoplast i są ok, ale jakbym miał dziś wybierać to już poszedłbym w model Slide tego samego producenta. Mamy w pracy i takie już nowocześniejsze są.

oknoAD

oyshe
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: oyshe »

Tak potwierdzam. Model Slide bardziej nowoczesne. U nas drzwi tarasowe są dość duże, zależało mi na przeszkleniu z widokiem na las, który mamy za działką. Tutaj jest wszystko stabilne, ramy okna są dość smukłe przez co do wnętrza wpada więcej światła. Super!
farad
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: farad »

a drzwi aluminiowe Futuro Wiśniowski? Ich dużym plusem jest niski próg co ułatwia poruszanie się dzieciom czy osobom starszym
ODPOWIEDZ