szukam dostawcy okien alu wielkopolskie

marek1967
Czytelnik
Czytelnik

szukam dostawcy okien alu wielkopolskie

Post autor: marek1967 »

Dzień dobry,

szukam dostawcy alu okien (11 szt) i drzwi (1 szt.) Ciepłe. Kolor drewnopodobny jasny. Termin wykonania max 1 tydz. Dostawa Białęgi k/Murowanej Gośliny. Zainteresowanych proszę o kontakt.

oknoAD

exklusivefenster123
Czytelnik
Czytelnik

Re: szukam dostawcy okien alu wielkopolskie

Post autor: exklusivefenster123 »

Dzień dobry,

czy udało się zamówić okna? Chętnie doradzimy, wycenimy. Zapraszam do kontaktu. 664 907 961
Karol77
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Karol77 »

Ja jakiś czas temu zamawiałem okna z firmy AMB z Poznania. Super kontakt, szybka realizacja, byłem bardzo zadowolony z ich podejścia do klienta i jakości wykonania okien. Ja też szukałem okien, które nie będą białe i zupełnie nie było z tym problemu, więc polecam się z nimi skontaktować, przedstawić wszystkie szczegóły - na pewno dadzą radę. Daję namiary na ich stronę: https://www.amb.com.pl/kontakt/ Gdyby ktoś był zainteresowany to można też u nich zamówić drzwi i żaluzje. Jestem pewien, że jakościowo są tak samo porządne jak okna, to naprawdę dobra firma.
Janek77
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Janek77 »

Ja polecam firmę Awilux z Leszna. Produkują okna w solidnych systemach Schuco, a to gwarancja jakości. Firma podchodzi bardzo rzetelnie do standardów produkcyjnych i ma bardzo dobrą obsługę klienta. Warto skontaktować się z nimi, chętnie doradzają i mają doświadczenie: www.awilux.pl
ODPOWIEDZ