Doświadczony handlowiec rozwinie sprzedaż, wprowadzi produkt na rynek!

Ogłoszenia Pracodawców będą usuwane, zapraszamy www.oknonet.pl/praca
janwnikliwy1967
Czytelnik
Czytelnik

Doświadczony handlowiec rozwinie sprzedaż, wprowadzi produkt na rynek!

Post autor: janwnikliwy1967 »

Z branżą szeroko pojętej stolarki otworowej obejmującej osłony okienne, bramy, okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, mam do czynienia od ponad 25 lat. Doświadczenia nabywałem prowadząc w tej branży własną firmę oraz pracując jako Regionalny Kierownik Sprzedaży w firmach produkujących okna i drzwi. Posiadam praktyczne umiejętności dokonywania pomiarów oraz montaży. Zarządzałem ekipami montażowymi, współpracuję z zespołem handlowym. Mam bardzo dobrą orientację w specyfice regionów i posiadam kontakty handlowe w północno-wschodniej części kraju obejmującej województwo lubelskie, podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, część pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i świętokrzyskiego. Łatwo nawiązuję kontakty, posiadam zdolności negocjacyjne i praktyczne umiejętności handlowe. Zależy mi na ciągłym rozwoju osobistym i możliwości poszerzania wiedzy i umiejętności. Analityczne podejście do zagadnień pozwala mi na skuteczne rozwiązywanie problemów i świeże podejście do trendów rynkowych, kreatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji. Nawiążę współpracę w oparciu o umowę o pracę z producentami stolarki bądź sieciami dystrybucyjnymi. Kontakt mailowy : jwnikliwy@gmail.com

Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy.

oknoAD

Mariola07
Czytelnik
Czytelnik

Re: Doświadczony handlowiec rozwinie sprzedaż, wprowadzi produkt na rynek!

Post autor: Mariola07 »

Dzień Dobry
Proszę o kontakt telefoniczny lub e mailowy m.wierzbowska@window-lomza.pl tel 602 826823
ODPOWIEDZ