Rekuperacja czy warto jest zamontować?

dankow
Małomówny
Małomówny
Posty: 77
Rejestracja: sob mar 04, 2017 8:54 am

Rekuperacja czy warto jest zamontować?

Post autor: dankow »

Jestem na etapie projektowania domu i zastanawiam się, czy inwestować w rekuperację. Warto? Szukam firmy z Krakowa, która robi to porządnie.

oknoAD

news oknoad-news oknoad-news-1
news oknoad-news oknoad-news-2
news oknoad-news oknoad-news-3

Awatar użytkownika
sterek
Rozgadany
Rozgadany
Posty: 110
Rejestracja: pn maja 25, 2015 2:01 pm

Re: Rekuperacja czy warto jest zamontować?

Post autor: sterek »

Buduję już czwarty dom i szczerze – nie wyobrażam sobie życia bez rekuperacji. Świeże powietrze przez cały rok, a jak wymieniam filtry i widzę, że są czarne, to mam świadomość, że to wszystko byłoby w naszych płucach albo na ścianach. Zimą odzysk ciepła robi ogromną różnicę – powietrze z zewnątrz się dogrzewa tym, co normalnie byśmy wyrzucili. Serio, wolę mieć meble z OLX niż zrezygnować z reku. Sprawdź tę firmę z Krakowa, robią takie instalacje: https://venteco.com/
ODPOWIEDZ