Zakup balii

dankow
Małomówny
Małomówny
Posty: 77
Rejestracja: sob mar 04, 2017 8:54 am

Zakup balii

Post autor: dankow »

Dzien dobry chciałbym kupić balię ogrodową. Bardzo proszę o pomoc w wyborze. Moje pytania to:
- jaka jest różnica między elektryczną a oplaną drewnem. Jaki jest czas grzania wody?
- czy porą zimową woda z bani na drewno musi być spuszczana żeby nie zamarzła.?
- Chciałbym podłoże z drewna w altanie gdzie będzie stała bania. Czy w takim przypadku balia opalana drewnem to dobry wybór?

oknoAD

news oknoad-news oknoad-news-1
news oknoad-news oknoad-news-2
news oknoad-news oknoad-news-3

tel
Rozgadany
Rozgadany
Posty: 111
Rejestracja: śr cze 29, 2016 1:00 pm

Re: Zakup balii

Post autor: tel »

Różnice między piecem na drewno a piecem prąd.
Piec na drewno nie ma możliwości sterowania temperaturą. Piec taki może rozgrzać jacuzuy powyżej 45 stopni w tej temperaturze wkład może ulec deformacji. Piec na drewno trzeba czyścić rozpalać. Piec na drewno można się poparzyć.
Najlepiej skontaktować sie z firmą https://firmakora.pl/ Powinni dobrac najlepsze rozwiązanie.
https://forum.oknonet.pl
ODPOWIEDZ