Okna do mieszkania bloku, 3 piętro

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
marcintd
Czytelnik
Czytelnik

Okna do mieszkania bloku, 3 piętro

Post autor: marcintd » pn maja 06, 2013 1:25 pm

Witam, jako że jest to mój pierwszy post chciałbym się przywitać i pozdrowić wszystkich użytkowników forum.
Jestem na etapie poszukiwania okien oraz montażysty z Chorzowa i okolic.
Czytam tematy na forum i włos na głowie jeży mi się coraz bardziej, mętlik mam kompletny:)
Prosiłbym o poradę jakie okna w miarę przystępnej cenie(mam świadomość, że za jakość trzeba zapłacić) zakupić i jaka firmę polecacie do montażu ze Śląska.
Blok jest z lat 60, z cegły, okna mocno wyeksponowane na słońce, zależałoby mi na pcv z okleiną drewnopodobną ze strony wewnętrznej.
Z góry dziekuje bardzo za porady i sugestie.

oknoAD

monciak
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: Okna do mieszkania bloku, 3 piętro

Post autor: monciak » pn maja 06, 2013 9:01 pm

Zapraszam http://www.mont-perfekt.pl/

Skromna opinia bardzo wymagającego klienta.
ogniotrwaly pisze:Z dużą ulgą pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych informacjami o producentach okien, że zakończyłem walkę z tym tematem.
Dzięki m.in. forumowiczom Oknonetu mam zamontowane okienka Firmy Petecki, montaż przez przedstawiciela na Śląsk firmę MONT-PERFEKT
Okienka przyszły prawie 2 tygodnie przed terminem, montaż pomimo tego że nie najłatwiejszy bardzo sprawnie i czyściutko. Żona zachwycona, ja mam wreszcie spokój.
Więc wystawiam pięęękną laurkę bo to drugi montaż okien w mieszkanku i chyba jeszcze lepszy niż poprzednio.
I nie piszę tego bo jestem z branży tylko dlatego, że jestem bardzo zadowolonym klientem i mam nadzieję, że okienka bez problemu będą służyć długie lata.
Więc póki co (odpukać) gorąco polecam.

Awatar użytkownika
19PB20
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: 19PB20 » śr maja 08, 2013 2:29 pm

Na katowickiej jest stary jak świat oknoplast przy wjeździe z Bytomia, albo na grunwaldzie w Bytomiu, ale tam nie wiem kto to prowadzi.

emil8992
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: emil8992 » śr lis 27, 2019 4:07 pm

No jeśli zależy nam na oknach solidnych, dobrych jakościowo, wytrzymałych, bez żadnych dodatkowych opcji i udziwnień, to okna PCV są najlepsze. Ważnym wyborem jest później firmy. Na rynku jest ich calkiem sporo. Są firmy lokalne, ale są też firmy, które działają na całym polskim rynku i taką firmą jest Drutex.

GrzegorzS
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: GrzegorzS » śr gru 11, 2019 10:56 am

Okna PVC są bardzo praktyczne, ale lepiej nie inwestować w najtańszą stolarkę, bo może mieć słabe wzmocnienia i niskiej jakości okucia, co później może skutkować wypaczaniem i naprawami. Wiem, że solidne i bardzo trwałe okna produkuje Awilux na profilach Schuco. Ich okna można kupić w całej Polsce: https://www.awilux.pl/pl/siec-sprzedazy

brotek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: brotek » wt gru 17, 2019 11:41 am

super link :)

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”