Sprzedaż okien bez biura sprzedaży

tpiskala
Czytelnik
Czytelnik

Sprzedaż okien bez biura sprzedaży

Post autor: tpiskala » śr kwie 25, 2018 5:24 pm

Witam,
prowadzę firmę od 13 lat, z czego jakieś ostatnie 6 bez zadnego salonu sprzedaży itd. Pozyskują klientów po znajomości, czasem przez internet - jest ok, ale zawsze mogłoby być lepiej. Widzę w okolicy gdize mieszkam sporo budujących sie domów, ale w internecie nie widzę zapytań z tego rejonu. Jak skutecznie pozyskać tych klientów? Rozważałem otwarcie salonu, ale patrząc realnie zatrudnienie pracownika + czynsz i inne koszty to lekką ręką 100 tyś zł kosztów dodatkowo. Wiadomo, że musiałbym zarobić na te koszty, plus powiedzmy drugie tyle, żeby był w ogóle sens rozważać otwarcie salonu (wiecej pracy, nadzór pracownika itd).
200 tyś zł zysku ze zleceń z okolicy wydaje mi się dużo, to musiałoby być jakieś 30-40 domów rocznie dodatkowo, obecnie nie mam tyle.
Jak wy widzicie takie rozterki? Czy posiadanie salonu sprzedaży to jedyna słuszna droga do rosnącej sprzedazy?

oknoAD

marluk
Czytelnik
Czytelnik

Re: Sprzedaż okien bez biura sprzedaży

Post autor: marluk » czw kwie 26, 2018 1:15 pm

Wydaje mi się, że salon sprzedaży dość mocno pomoże Ci w sprzedaży i dalszym rozwoju firmy ! Moim zdaniem to jedyna słuszna droga ;)

JacekO
Czytelnik
Czytelnik

Re: Sprzedaż okien bez biura sprzedaży

Post autor: JacekO » pt cze 01, 2018 2:27 pm

najlepiej mieć jakomś osobe w firmie która się tym zajmie. ja mam i ona sprzedaje

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”