Zakup hali pod dzialalność

Awatar użytkownika
sterek
Małomówny
Małomówny

Zakup hali pod dzialalność

Post autor: sterek »

Zamierzam zakupić pewną halę pod dzialalność i nie wiem jak się za to zabrać. Co powinienem sprawdzić? Jak również ile może kosztować adaptacja takiej hali?

oknoAD

emts
Rozgadany
Rozgadany

Re: Zakup hali pod dzialalność

Post autor: emts »

Budynek powinien posiadać książkę obiektu budowlanego, w którym są zapisane wszystkie przeglądy i naprawy jakie były w nim przeprowadzone. To da Ci już jakiś pogląd. Ale jak wiadomo w życiu różnie bywa z tym "powinno się" . Przed zakupem zlec gruntowny przegląd techniczny budynku wraz z niezbędnymi instalacjami. Dopiero w oparciu o przegląd szukaj firm do ewentualnych napraw. Taki przegląd da Ci również dość duże pole do negocjacji ceny..
Najlepiej również skontaktować się z nimi:
generalne wykonawstwo hale stalowe
Doradzą jak przeprowadzić taką adaptację i ile będzie kosztowała.
boguswroc
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: boguswroc »

Bardzo rzeczowe informacje.
Grzegorz881
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Grzegorz881 »

Są firmy, które się zajmują stawianiem hali pod różnego rodzaju działalność ;)
tel
Małomówny
Małomówny

Post autor: tel »

sterek pisze: pt sty 07, 2022 8:10 am Zamierzam zakupić pewną halę pod dzialalność i nie wiem jak się za to zabrać. Co powinienem sprawdzić? Jak również ile może kosztować adaptacja takiej hali?
Nie wiem czy zdecydowałbym się na zakup nieruchomości przy obecnych cenach nieruchomości - nieruchomości obecnie są bardzo drogie, kredyty również.
Moja propozycja to zakup ziemi plus postawienie na niej tymczasowo hali namiotowej. Z czasem kiedy sytuacja na rynkach się uspokoi, możesz zastanowić się nad budowa hali stalowej albo murowanej.

Daję tutaj również namiar na firmę, która może doradzić Ci w doborze odpowiedniego namiotu https://inamiot.pl/
https://forum.oknonet.pl
Grzegorz881
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Grzegorz881 »

Są firmy, które zajmują się stawianiem hal stalowych czy hal z bloków betonowych.

oknoAD

ODPOWIEDZ